localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Chór Dzwon
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Odnowa w Duchu Św.
ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM
Redaktor: Administrator   
19.08.2004.

Image

Jeżeli mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam, aby z wami był na zawsze – Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie. Nie zostawię was sierotami: przyjdę do was. Jeszcze chwila, a świat nie będzie mnie już oglądał. Ale wy mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. W owym dniu poznacie, że ja jestem w Ojcu moim, a wy we mnie i Ja w was. Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje.   (J14, 15-21)

                 

 

Słowa te nie są tylko obietnicą Jezusa daną jakieś dwa tysiące lat temu Jego uczniom, ale są nadal aktualne i ciągle się wypełniają. Są one, wraz z wydarzeniem zesłania Ducha Świętego na apostołów w wieczerniku, fundamentem wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. I proszę nie myśleć, że Odnowa to jakieś charyzmatyczne kółko zamknięte w salkach, że należą do niej tylko osoby poważne, stonowane, które w kółko modlą się i ewentualnie coś zjedzą. Albo, że to jakieś dziwaki mówiące o Bogu w taki sposób, że ciężko zrozumieć o co im chodzi... Nic podobnego! Członkowie wspólnoty to osoby zwykłe, jak każdy z Was, które pracują, uczą się, mają swoje rodziny, przyjaciół. Ponadto szukają Boga, pragną żyć Jego przykazaniami, pogłębić z Nim więź i spotkać Go na wspólnej modlitwie i śpiewie. Są to osoby, które chcą poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Łączy je wspólny cel: żyć z Bogiem teraz i na wieki. Żyć z Nim w rodzinie, w szkole, w pracy, będąc z przyjaciółmi, podczas wypraw w góry i podczas spoczynku.

Nasza wspólnota Odnowy szczególny nacisk kładzie na wspólną modlitwę. Modlimy się za rodziny, kapłanów. Powierzamy Duchowi Świętemu nasze sprawy, intencje. Wiemy, że kiedy się modlimy jest z nami Chrystus, który przybliża nas do swego Ojca, który uwrażliwia nas na Jego sakramenty i posyła nam Ducha Pocieszyciela wraz z jego darami. I jak niegdyś z Apostołami tak i teraz z nami trwa na modlitwie Maryja. Po modlitwie zwykle jest konferencja księdza na dany temat. (Aktualnie grupą opiekuje się ks. Witold Włoch.) Wzajemnie się wspieramy. Między nami budują się przyjaźnie i w atmosferze rodzinnej wzrastamy w wierze i bliskości Chrystusa. 

 

Zatem nic mi innego nie pozostaje, jak zaprosić Cię, w imieniu całej wspólnoty, na spotkania, które odbywają się w każdy poniedziałek po wieczornej mszy świętej.  Przyjdź, zobacz, przemyśl, zostań!

 

To wam powiedziałem, przebywając wśród was. A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem, Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani nie lęka!    (J14, 25-27)

 

P.S. Jeśli przeczytałeś, to pierwszy krok by się zastanowić dlaczego? Może wydaje Ci się, że to tylko przypadek, ale czy oby na pewno...?

Do zobaczenia, Kasia.