localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Chór Dzwon
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow "Oaza"
"Oaza"
„Potrzeba dzisiaj światu ludzi dojrzałej wiary.
Ludzi, którzy wierzą i miłują,
i tę Bożą miłość zmieniają w autentyczną służbę człowiekowi.”
/ Jan Paweł II /
 
  
 
"OAZA"- co to właściwie znaczy?

 

 

 "Oaza" to wspaniałe spotkania – dla każdego. To taki raj na pustyni, ostoja wśród szarej codzienności. Tutaj właśnie odpoczywamy, uczymy się sami od siebie, dzielimy swoimi przeżyciami i problemami. Spotkania oazowe odbywają się w piątki po wieczornej Mszy św. Organizujemy spotkania bardzo różne od tzw. poważnych do bardziej rozrywkowych, czyli od poważnych tematów o śmierci czy końcu świata przez pieczenie gofrów do ogniska. Lubimy spędzać razem czas nie tylko rozmawiając, ale także bawiąc się np. na ogniskach, podczas zabawnych spotkań. Nad całą grupą czuwa ksiądz Ireneusz, bez którego nie dalibyśmy rady. Ma zawsze genialne pomysły, które wciela w życie. My również mamy różne pomysły, którymi nie raz zaskakujemy, nawet księdza. Dzięki temu Oaza tętni życiem.Oto kilka opinii oazowiczów o „Oazie” :

• „Uważam, że oazowe spotkania to wspaniały sposób na spędzanie piątkowego wieczoru. Na Oazie panuje miła, ciepła, rodzinna atmosfera. Spotkania są wspaniałe, prowadzone przez księdza.”

• „Oaza dla mnie jest rodziną, miejscem z którego dużo czerpię, wychodzę z niej zadowolona, umocniona, mam lepszy humor. Zawsze z utęsknieniem czekam na piątek, aby spotkać się z oazowymi przyjaciółmi, podzielić się z nimi moimi sprawami.”

• „ Dużo nauczyłem się właśnie tutaj -na Oazie i mam nadzieję, że się jeszcze nauczę. Zgłębiam tu krąg swojej wiary, nabieram życiowej wiedzy.”

• „Oaza to wspaniałe miejsce do nawiązywania nowych znajomości. Spotkaniom często towarzyszy gitara przy której wszyscy świetnie się bawią. Tutaj każdy znajdzie miejsce dla siebie.”

• „Oaza to wspaniałe spotkania nie dla jakiś ,,wybrańców’’ o niezwykłych zdolnościach, ale spotkania dla każdego. Niezależnie od zainteresowań, płci czy ilości IQ. To raj na pustyni wśród szarej codzienności.”


To tylko kilka opinii młodych oazowiczów...
Ale wszystkie są szczere, prawdziwe i autentyczne.
Jeśli chcesz się przekonać jak tu jest – zapraszamy do naszej rodzinki.

 
KAŻDY PIĄTEK O GODZ. 18.00„ Skoro Bóg z nami, któż przeciwko nam?”
/ św. Paweł z Tarsu /