Strona startowa arrow Aktualności arrow Wystawa okolicznościowa
Wystawa okolicznościowa
03.05.2014.

W niedzielę, 27 kwietnia obchodziliśmy uroczystość kanonizacji dwóch Papieży: Jana XXIII i Jana Pawła II. W całej Polsce podejmowane były różne inicjatywy, chcące utrwalać dzieło posługi nowych świętych, a szczególnie Jana Pawła II. W naszej parafii, w salce katechetycznej została zorganizowana wystawa prac plastycznych, połączona z prezentacją dzieł o św. Janie Pawle II, projekcją audiowizualną i okolicznościowym losowaniem książek i albumów o św. Janie Pawle II. W losowaniu wzięło udział 86 osób, wśród których liczną grupę stanowiły dzieci i młodzież. Rozlosowano 13 nagród. Lista wylosowanych osób została wywieszona w gablocie a nagrody są do odebrania w zakrystii. Wszystkim, którzy odwiedzili naszą wystawę bardzo serdecznie dziękujemy.