best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Wystawa okolicznościowa
Wystawa okolicznościowa
Redaktor: Witold   
03.05.2014.

 

W niedzielę, 27 kwietnia obchodziliśmy uroczystość kanonizacji dwóch Papieży: Jana XXIII i Jana Pawła II. W całej Polsce podejmowane były różne inicjatywy, chcące utrwalać dzieło posługi nowych świętych, a szczególnie Jana Pawła II. W naszej parafii, w salce katechetycznej została zorganizowana wystawa prac plastycznych, połączona z prezentacją dzieł o św. Janie Pawle II, projekcją audiowizualną i okolicznościowym losowaniem książek i albumów o św. Janie Pawle II. W losowaniu wzięło udział 86 osób, wśród których liczną grupę stanowiły dzieci i młodzież. Rozlosowano 13 nagród. Lista wylosowanych osób została wywieszona w gablocie a nagrody są do odebrania w zakrystii. Wszystkim, którzy odwiedzili naszą wystawę bardzo serdecznie dziękujemy.

 

                

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »