best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Odwiedziny kolędowe 2013/2014
Odwiedziny kolędowe 2013/2014
Redaktor: Witold   
14.12.2013.

Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu

2013/2014

14.12.2013 -  sobota

       1/ godz. 9.00 - Chybie – ul. Mickiewicza 2 /Szkrobol/, 4a, 4, 24, 6, 22, 8, 20, 14, 16, 12, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 1, 54, 56, 3, 58, 6a, 60, 62, 64, 66, 68 /Zahraj/     

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Reja 16 /Sierny/,14, 12a, 12, 10, 1, 1d, 6, 2, 1c/Bestwina/ ul. Kręta 15, 13, 27, 3, 25, 23, 21, 7, 4, ul. Bielska 115, 113, 111, 117, ul. Dolna 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,  ul. Bielska 123, 125, 127, 129, 143, 149 /Bronowski/           

3/ godz. 10.00 - Chybie – ul. Kopernika 30 /Janik/, 28, 20, ul. Kolejowa 38, 34, 30, 49, 28, 26, 47, 24, 45, 22, 43, 20, 41, 18, 35, 14, 16, 10  ul. Pogodna 1, 5, 4, ul. Kolejowa 31, 27, 6, 23, 25, 4, 21, 17, 19, 15, 13, 3/Herda/   

15.12.2013 - niedziela

1/  godz. 13.30 - Mnich – ul. Topolowa 54e /Derewiecki/, 56, 54, 52, 50, 41, 39, 39a, 37, 46, 35, 33, 31a, 31, 42, ul. Słowackiego 37, 29, 27, 25 /Pryczek/

2/  godz. 13.30 -  Zarzecze - ul. Podgroble 76 /Mrukwa/, 74, 70, 72, 68, 64, 62, 60, 56, 54, 52, 50, 46, 42, 40, 38, 32, 30, 28 /Balcarek/   

21.12.2013 – sobota

       1/  godz. 9.00 - Chybie  – ul. Sportowa 10 /Nikiel/, 12, ul. Nowa Osada 1, 2, 4, 6, 8,  3, 5, 10, 7, 12, 9, 14, 16, 13a, 18, 13, 20, 15, 22, 17, 24, 26, 28, 21, 23, 25, 27, 32 /Lech/     

2/ godz. 9.00 - Chybie - ul. Akacjowa 2 /Krzempek/, 3, 5, 7, 4, 9, 8, 11, 10, 12, 13, 14, 16, 22, 24, 27, 29, 33, 26, 37, 30, 32, 41, 36, 49, 38 /Florczyk/               

3/  godz. 10.00 - Chybie – ul. Leśna 28 /Wawrzeczko/, 26, 30, 30a, 32, 47, 45, 43,37, 41, ul. Wyzwolenia 130,  ul. Nowy Staw 3, 5, 7, 9, 11,  ul. Boczna 7, 11, 15 /Przywara/, ul. Wiosenna 10 /Smaga/, 12  /Krzempek/  

 

27.12.2013 – piątek

1/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 53 /Nowrotek/ 51, 58, ul.Jeżynowa 12, 8, 6 ul. Wyzwolenia 58a, 56, ul. Batorego 9, 6, 4, 2, ul. Wyzwolenia 52, 50, 56a, 48, 46, 44a, 47, 44, 42, 45, 43, 40, 38, 36, 34, 32, 32, 30, 26  Kurpas/Piela    

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Jastrzębia 1 /Król/, 2, 4, 6, 8, 5a, 5, 10, 7, 14, 11, 13, 16, 15, 20, 17, 22, 24, 19, 21, 26, 28, 23, 25, 32, 29 ul. Krucza 16, 14, 15, 13, 12, 7, 5, 10a, 10, 8, 6, 6a, 4, 4a, 2a, 22a  /Hajderek/

 1/  godz. 12.30 - Chybie - ul. Bielska 38 /Fortuna/, 40/1, 40/3, 40/2, 40/4, 40/6, 40/5, 40/7, 40/9, 40/8, 40/10, 40/12, 40/11, 40/16, 40/15, 40/17, 42, 44, 46, 50/5, 50/1, 50/3, 50/2, 33b, 52, 58, 64, 45, 68, 70, 72 /Rygiel/

28.12.2013 – sobota

1/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Słowackiego 6 /Ochodek/, 8, 41, 10, 12, 12a, 43, 14, 45, 47, 16, 49, 20a, 20, 51, 22, 53, 26, ul. Krucza 30, 27, 31, 24, 23, ul. Słowackiego 34, 36, 38, 40, 42, 48 /Machalica/

2/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Morcinka 1 /Kieloch/, 2, 3, 5, 4, 6, 7 ul. Asnyka 1, 11, 19, 21, 23, 17  ul. Morcinka 9, 8, 11, 10, 13, 1`5, 12, 14, 17, 16, 19, 18, 21, 20, 25, 24, 22, 29., 33, 35 /Zahraj/

3/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 7 /Pisarek/, 9, ul. Rolna 8, 10, 11 ul. Wojska Polskiego 49, ul. Rolna 9, 6, 4, 2, 9a, 7, 9b, 5, 3, 1  ul. Ogrodnicza 12, 8, 6, 4, 2, 2a / Pinkosz /

29.12.2013 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Chybie – ul. Wyzwolenia 107 /Ścibik/, 109 /Kasprzak/, ul. Skośna 2 /Mrukwa/, ul. Wyzwolenia 103, 101, 99, 97, 95, 93, 91, 87, 108, 106, 104, 85 /Parma/   

2/  godz, 13.30 - Mnich – ul. Bielska 19/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 /bloki/

 30.12.2013 – poniedziałek

1/  /godz. 9.00 - Mnich – ul. Kolonia 48 /Biernat/, 43, 41, 39, 37, 42b, 44, 35, 33, 42a, 31, 27, 36, 25, 29, 32, 15, 17, 19, 21, 23, 30, 28, 26, 24, 22, 11, 11a, 20, 18, 16, 12, 10, 8, 2 /Sedlaczek/    

2/  godz. 9.00 - Chybie - ul. Bieniowiecka 34 /Misiek/, 32, 23, 21, 30, 28, 24, 22, 20, 16, 14, 14a, 19, 12, 10, 8c, 8d, 11, 7, 4, 6a, 6, 3, 1b, ul. Bielska  24 /Badura/, 32, 36, 28, 30, 36, 34 /Gołyszny/           

3/  godz. 9,00 - Frelichów – ul. Polna 13, 11, 9, 8, 15, 17, ul. Teligi 24, 22, 22a  ul. Orzeszkowej 34, 47, 45, ul. Teligi 15, 18, 13, 16, 11, 12, 6f, ul. Fredry 1, 18, 16, ul. Teligi  9, 6e, 6d, 5, 6b, 3, 6a, 6, 4, 8, 10   /Biernat/

2.01.2014 – czwartek

1/  godz. 13.30 - Mnich – ul. Piechy 18 /Macura/, 16, ul. Kolonia 52, 51, ul. Piechy 15, 11, 12, 9, 8, 7, 5, 6, 1 ul. Bielska 109, 103, 101, 99 /Uchyła/

2/  godz. 13.30 - Chybie – ul. Wyzwolenia 83 /Janota/, 102, 100, 98, 96, 94, 94a, 79, ul. Chrobrego 23 /Pudełko/, 19, 17, 15 /Bojda/ 

3/  godz. 15.30 - Chybie - ul. Bielska 22 /Mrzyk/, 20, 5, 22, 20, 7, 3, ul. Zielona 3, 5, 1   

3.01.2014 – piątek

1/  godz. 9.00 - Chybie - ul. Wierzbowa 1 /Gorol/, 2, 5, 9, 11, 6, 13, 10, 15, 12, 16, 18, 37, 35, 33, ul. Modrzewiowa 14, 16, ul. Wierzbowa 29, 27, 25, 23, ul. Modrzewiowa 12, 10, 8, 6, 4 /Jedliński/     

2/ godz. 12.30 - Chybie – ul. Bielska 100 /Krzyszpień/, 102, 104, 108, 110, 114, 116, 122, 120, 118, 124, 126, 132, 128, 130, 146, 134, 136, 140, 138,   146, 148 /Janik/   

3/ godz. 13.30 - Mnich – ul. Kolejowa 2 Biernat/, 1 /Sikora/, ul. Cieszyńska 12b /Pilch/. ul. Moniuszki 8, 6, 7, 5, 3, 2, ul. Cieszyńska 12,  ul. Moniuszki 1,  ul. Cieszyńska 14, 18, 20, 22  /Pieszka/

4.01.2014 –  sobota

1/  godz.  10.00 - Frelichów – ul. Orzeszkowej 25 /Stokłosa/, 23, 21, 18, 20, 16, 14, 17, 10, 8, 11, 9, 6, 4, 9, 2, ul. Polna 1, 3, 5, 7, 2a, ul. Orzeszkowej 1, 3, 5, 7 Dopart/    

2/  godz.  9.00 - Chybie – ul. Bielska 84 /Puzoń/, 86, 88, 90, ul. Sportowa 5, 7, 9, 11, 17, 15, 13, 16 /Krzempek/, ul. Lipowa 12/Wilczek/, 8, 10, ul. Sportowa 18, ul. Lipowa 8, 10, 7, 6, 5, 4, 1, 2,  ul. Bielska 98, 94  /Mazur, Brudny/      

3/  godz. 9.00 - Zarzecze – ul. Rybitwy 1 /Wilczyński/, 6, 8, 10, 3, ul. Olchowa 2  ul. Sienkiewicza 53, 43, 45, 34, 39, 35, 33, 26, 31, ul. Skośna 9, 16, 18, 26 /Gruszka/, ul. Sienkiewicza  29, 24, 22, 27, 25, 21 ul. Skośna 20,

5.01.2014 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Chybie – ul. Leśna 35 /Pękala/, 33, 31, 29, 29a, 27, 23, 25, 21, 19a, 19, 24, 17, 22e, 15, 22a, 22c, 22, 11, 11a, ul. Poranna 10, ul. Leśna 9, 20  /Jurek/ 

2/  godz. 13.30 - Mnich – ul. Gagarina 3 /Waleczek/, 1, ul. Cieszyńska 53, ul. Pawia 2, 4, 6, 8a, 8, 10, ul. Słowicza 9, 7, 5, 10, 3, 8, 1, 6, 2, ul. Cieszyńska 49, 51, /Szczypka/  

7.01.2014 – wtorek

1/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Dębowa 1/Piecha/, 2, 3, 5, 7, 11, 13, 6, 8, 12a, 12b, 12, 14, 16, 18a, 18, 20, 24, 24b, 26 /Pietrzyk/   

2/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 66 /Pisarek/, ul. Podleśna 3, /Szymonek/, 2, ul. Leśna 18  /Holeksa/, 16, 14, 12, 5, 8, 6, 4, 3, 2, 1, 2b, 2a,                    ul. Wyzwolenia 70  /Szczyrba/                 

8.01.2014 – środa

1/  godz. 15.30 - Chybie – ul. Podleśna 5 /Zieliński/, 7, 31, 29, 27, 25, 23, 21, 19, 13, 15, 17   

2/  godz. 13.00 - Chybie - ul. Jagodowa 13, 15, 17, 17a, 21, 23, 28, 14, 11, 9, 12, 10, 3, 6, 4a /Zimnol/  

3/  godz. 12.30 - Chybie – ul. Bielska 59/3, 2, 1, 6, 5, 4 – Dom Nauczyciela, ul. Bielska  61, ul. Wyzwolenia 1, 4, 5, 7, 9, 6, 8, 11, 10, 12, 14,  ul. Sportowa 4, 1, 6, 3, 8, ul. Wyzwolenia 15, 18, 20, 22 /Kajstura/

9.01.2014    czwartek

1/  godz. 15.30 Frelichów – ul. Targowa 30 /Staniek/, 23, 21, 28, 26, 19, 20, 11a,  16, 16a, 14 /Strządała/    

2/  godz. 13.00 - Chybie -  ul. Targowa 36 /Pietrzyk/, 41, 39, 34, 33, 35, 27, 25, 17 /Krypczyk/       

3/  godz. 13.30 - Chybie – ul. Dworcowa 19 /Pietrzyk/, 17, 20, 18, 16, 14, 9/4, 9/3, 9/2, 9/6, 9/7, 12, 5, 10, 4, 6, 2 /Niemiec/  

10.01.2014 – piątek

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Bielska 97 /Staroń/, 95, 93, 91, 89, 87, 81, 77, 75, 73a, 73, 67 /Kocur/  

2/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Tuwima 47 /Mamica/, 2, 45, 43a, 43, 41, 39, 37, 35, 33, 31, 29, 25, 23, 3, 3a, 9, 13, 11, 1c, 1, ul. Bielska 15a, 15 /Gola/  

3/  godz. 13.30 - Mnich – ul. Cieszyńska 5 /Staniek/, ul. Konopnickiej 1, 5, 4, 7, 9, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 20, ul. Cieszyńska 7, 11, 13 /Król/    

11.01.2014 – sobota

1/ godz. 9.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 14 /Czerwonka/, 16, 18, 11, 11a,  1, 12, 10, 8, 6, 4, 2, ul. Kopernika 31, 27, 25, 23, 21, 16, 14, ul. Krótka 9, 5, 18, 3, 1, 10, 4, ul. Kopernika 10,  8 /Staniek/          

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Bielska 9 /Olech/, 11, ul. Topolowa 79 /Kopiec/, 94, 92, 77, 75, 90, 73, 81, 88, 71, 86, 71a, 84, 80, 67, 67a. 65, 78, 78a, 63, 62,

76, 61, 74, 72, 70, 70a, 57, 66, 55, 66a, 53, 64, 51a, 49, 60, 58, 47, 47a, 45  /Żydek/   

3/  godz. 10.00 - Frelichów – ul. Jesionowa 2 /Englisz/, 4, ul. Targowa 7, 5, 3a, 3, 1, 8, 8/5,  4, 2, ul. Wyzwolenia 29, 31, 21, 19, 33, 35, 37, 41, ul. Kasztanowa  4, 3, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 24 /Hajderek/

12.01.2014 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Chybie - ul. Bielska 25/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27/1, 2, 3, 4, 5, 6 , 27a/1, 2, 3,  4,  5 /bloki/                                                    

2/  godz. 13.30 - Chybie - ul. Bielska 31/1, 2, 3, 4, 5, 6,  29/1, 2, 3, 4, 5, 6, 29a/1, 2, 3, 4, 5, 6, 29b/1, 2, 3, 4, 5, 6, 29c/1, 2, 3, 4, 5, 6,  /bloki/ 

13.01,2014 – poniedziałek

1/  godz. 16.30 - Mnich – ul. Bielska 17/ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 24, 25, 26 /blok/    

2/  godz. 16.45 - Mnich - ul. Świerczewskiego 1, 3, 5,  ul. Gwardii Ludowej 21, 21a, 21b, 19 /Pisarek/   

3/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Kochanowskiego 22 /Mrzyk/ 13, 9, 5, 3, 1,  ul. Kopernika 1, 3, 5, 7, ul. Braterska 1, 3, 11, 16, 10, 14, ul. Kopernika 11, 4, 9, 6, 13    /Zachurzok/   

14.01.2014 – wtorek

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Szkolna 17 /Dzida/, 15 ul. Boczna 2, 3, 1 Rajwa/, ul. Wyzwolenia 120 / Przemyk/, 116, 118, 114  ul. Szkolna 1, 3, 2, 5, 4, 6, 7, 14, 16, 24, 10/1, 2, 3,  4, 5, 6   

2/  godz. 15.00 - Chybie – ul. Norwida 2 /Krętusz/, 1, 3, ul. Kobieli 1, 3, 5,  ul. Norwida  5,  7,  ul. Chopina 16, 21, 19 ul. Norwida 9 /Nawrocki/    

3/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Objazdowa 27 /Szczypka/ 40, 29, 31, 14, 33, 16, 18, 35, 22, 24, 39, ul. Jagodowa 1 /Wizner/ , ul. Objazdowa 40/Pieknik/   

15.01.2014 – środa

1/ godz. 13.00 - Frelichów - ul. Olchowa  4, 8, 5, ul. Zawala 1, 1a, 2,  ul. Podgroble 1, 3, 5, 4, 6, 8, 12, 14,  /Kuboszek/ 

2/ godz. 13.00 - Chybie - ul. Dębowa 34 /Stołtny/36, 21, 25, 50, 54, 39, 48, 48a, 42, 40, 46, 44, 35, 33, 31, 38 /Soszka/ 

3/  godz. 16.30 - Chybie - ul. Chopina 17 /Gabryś/, 14, 15, 12, 13, 10, 10a, 11, 8, 9, 7, 6, 5, 4, 2, 1 /Caban/    

16.01.2014 – czwartek

1/  godz. 13.00 - Chybie - ul. Okrężna 23 /Francuz/, Targowa 49, 40, 38, 45, 45, 35, ul. Sportowa 22, 22a, 20a, 20, 19 /Janik/   

2/  godz. 13.30 - Chybie – ul. Bielska 150 /Hanzel/, 152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 174, ul. Kościuszki 1, 3, 7, ul. Bielska 176, 178, 180, 182, 186, 184, 188, 190, 192, 194, ul. Okrężna 2  /Dziendziel/       

3/  godz. 15.30 - Chybie    ul. Spokojna 1 /Gołyszny/, 2, 3, 4, 6, 5, 9, 11, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 /Nikiel/    

17.01.2014 – piątek

1/  godz. 13.30 - Chybie – ul. Dworcowa 58 /Stokłosa/, 56, 54, 52, 50, 46, 42, 40, 31, 36, 34, 32, 27, 30, 28, 26, 25, 21 /Chmura/  

2/  godz. 13.00 - Frelichów – ul. Olchowa 1/Gruszka/, ul. Kwiatowa 40 /Bortlik/, 38, 36, 32, 30, 28, 26, 24, 22, 20, 16, 14, 12, 9 /Plata/         

3/  godz. 13.00 - Chybie - ul. Bielska 8, 8a, 8b, 8c, 8d, 10, 16 , 14, 12,  ul. Partyzantów 5, 9, 7, 2, 1 /Tyloch/  

18.01.2014 – sobota

1/ godz. 9.00 - Mnich - ul. Świerczewskiego 26 /Zachurzok/, 29, ul. Broniewskiego 22, 22a, ul. Gwardii Ludowej  40, 36, 34, 32, 45, 28, 37, 35, 33, 20, 29, 31, 27, 23           

2/ godz. 9.00 -Frelichów – ul. Polna 2 /Budny/, 4, 6, ul. Nizinna 2, 4, ul. Zawala 20, 22, ul. Polna 10 /Waleczek/, ul. Zawala 18, ul. Nizinna 5, ul. Zawala   12, 14, 8, 17, 15 ul. Rybna 6, ul. Zawala 11, 13, ul. Wałowa 2, ul. Zawala 9,  ul. Podwale 1, ul. Zawala   3,  ul. Rybna 1, ul. Zawala 4, ul. Rybna 3, 4, 2 /Moskała/    

 

3/ godz. 10.00 - Mnich – ul. Reja 22, 20, 24, 26, 30, 32, 28a, 28, ul. Czuchowska 2, 4, 6, 1, 8, 5,  10, 12b, 12, 11, 13, 15, 17, ul. Świerczewskiego 10, 19,  21, 23, 27, 16, 24, 25 /Święczyk/ 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »