localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Księga Różańcowa
Księga Różańcowa
Redaktor: Witold   
22.10.2013.

KSIĘGA RÓŻAŃCOWA

  

W miesiącu październiku 2013r., w naszej parafii została założona Księga Różańcowa. Celem tego dzieła jest zorganizowanie w widzialny sposób tych wszystkich przedsięwzięć, które wiążą się z kultem Matki Bożej. Księga została podzielona na trzy części. W pierwszej zostaną wpisane osoby stanowiące poszczególne Róże Różańcowe. Nazwiska osób zmarłych otaczane będą czarną ramką ze znakiem † i rokiem śmierci. Nowi członkowie będą dopisywani do poszczególnych list, według wolnych miejsc tak, aby Róża składała się z 20 osób. W grudniu Księga Różańcowa zostanie wystawiona w naszym kościele.  Każdy będzie mógł zapoznać się z poszczególnymi Różami i podjąć decyzję przystąpienia do wspólnoty Żywego Różańca. Jeden raz w roku będzie wspólne spotkanie, na którym zelatorzy będą proszeni o dostarczenie uaktualnionych list Róż Różańcowych. Ostatnie spotkanie odbyło się we wtorek, 22 października w liturgiczne wspomnienie błog. Jana Pawła II, który był wielkim czcicielem Matki Bożej. W drugiej części Księgi Różańcowej będą wpisywane dzieci i młodzież którzy w październiku często uczestniczą w modlitwie różańcowej (przyjęto liczbę 15 i więcej). Trzecia część Księgi będzie zarezerwowana na upamiętnienie znaczących wydarzeń maryjnych w naszym kościele.

DEDYKACJA KSIĘGI RÓŻAŃCOWEJ

"Różaniec to łańcuch bezpieczeństwa na stromej skale szczytów górskich. Nie wolno się zatrzymywać na żadnej tajemnicy. Trzeba iść dalej. Bo pełnia życia jest u szczytu..."

        Sługa Boży Stefan Kardynał Wyszyński

W kończącym się Roku Wiary ustanowionym przez Ojca Świętego Benedykta XVI, roku wyboru na Stolicę Piotrową Jego Świątobliwości Ojca Świętego Franciszka, w roku Misji Świętych Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanktuarium Matki Boskiej Gołyskiej, w październiku  miesiącu modlitwy różańcowej ustanowiono Księgę Różańcową ku pamięci tych wszystkich 

którzy ukochali Maryję i zawierzyli Jej siebie w modlitwie miłości, wiary i nadziei,

którzy pragną  swoje imię  zapisać na wieki

w Niepokalanym Sercu Najświętszej  Maryi Panny.

                                    Chybie, 1.10.2013r.

DEDYKACJA CZĘŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY

„Chciałabym /.../ abyście każdego dnia odmawiali różaniec” . „Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił".

 

                                      Orędzie Matki Bożej z Fatimy

 

Wpis dzieci i młodzieży, którzy z miłości do Matki Bożej i modlitwy różańcowej, w wyróżniający się sposób, aktywnie uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »