best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow "Oaza"
"Oaza"
„Potrzeba dzisiaj światu ludzi dojrzałej wiary.
Ludzi, którzy wierzą i miłują,
i tę Bożą miłość zmieniają w autentyczną służbę człowiekowi.”
/ Jan Paweł II /
 
  
 
"OAZA"- co to właściwie znaczy?

 

 

 "Oaza" to wspaniałe spotkania – dla każdego. To taki raj na pustyni, ostoja wśród szarej codzienności. Tutaj właśnie odpoczywamy, uczymy się sami od siebie, dzielimy swoimi przeżyciami i problemami. Spotkania oazowe odbywają się w piątki po wieczornej Mszy św. Organizujemy spotkania bardzo różne od tzw. poważnych do bardziej rozrywkowych, czyli od poważnych tematów o śmierci czy końcu świata przez pieczenie gofrów do ogniska. Lubimy spędzać razem czas nie tylko rozmawiając, ale także bawiąc się np. na ogniskach, podczas zabawnych spotkań. Nad całą grupą czuwa ksiądz Ireneusz, bez którego nie dalibyśmy rady. Ma zawsze genialne pomysły, które wciela w życie. My również mamy różne pomysły, którymi nie raz zaskakujemy, nawet księdza. Dzięki temu Oaza tętni życiem.Oto kilka opinii oazowiczów o „Oazie” :

• „Uważam, że oazowe spotkania to wspaniały sposób na spędzanie piątkowego wieczoru. Na Oazie panuje miła, ciepła, rodzinna atmosfera. Spotkania są wspaniałe, prowadzone przez księdza.”

• „Oaza dla mnie jest rodziną, miejscem z którego dużo czerpię, wychodzę z niej zadowolona, umocniona, mam lepszy humor. Zawsze z utęsknieniem czekam na piątek, aby spotkać się z oazowymi przyjaciółmi, podzielić się z nimi moimi sprawami.”

• „ Dużo nauczyłem się właśnie tutaj -na Oazie i mam nadzieję, że się jeszcze nauczę. Zgłębiam tu krąg swojej wiary, nabieram życiowej wiedzy.”

• „Oaza to wspaniałe miejsce do nawiązywania nowych znajomości. Spotkaniom często towarzyszy gitara przy której wszyscy świetnie się bawią. Tutaj każdy znajdzie miejsce dla siebie.”

• „Oaza to wspaniałe spotkania nie dla jakiś ,,wybrańców’’ o niezwykłych zdolnościach, ale spotkania dla każdego. Niezależnie od zainteresowań, płci czy ilości IQ. To raj na pustyni wśród szarej codzienności.”


To tylko kilka opinii młodych oazowiczów...
Ale wszystkie są szczere, prawdziwe i autentyczne.
Jeśli chcesz się przekonać jak tu jest – zapraszamy do naszej rodzinki.

 
KAŻDY PIĄTEK O GODZ. 18.00„ Skoro Bóg z nami, któż przeciwko nam?”
/ św. Paweł z Tarsu /