localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ks. Ludwik Lasota
Redaktor: Administrator   
16.02.2008.

Ks. Ludwik Lasota

 

Urodził się 25 sierpnia 1942 roku w Ruptawie, jako syn Jana i Julii. Do LO uczęszczał w Wodzisławiu Śl. W 1960 roku wstąpił do Śląskiego Seminarium Duchownego w Krakowie. Jako kleryk w latach 1962 - 1964 został powołany do czynnej służby wojskowej, którą pełnił w jednostce wojsk zmechanizowanych - czołgistów w Opolu. Ze względu na służbę wojskową, opóźniły się studia teologiczne a tym samym i święcenia kapłańskie. Święcenia kapłańskie otrzymał 4 czerwca 1967 roku z rąk ks. bp. Herberta Bednorza. Następnie pełnił posługę wikariusza w parafiach: św. Marii Magdaleny w Radlinie, Niepokalanego Serca NMP W Głożynach, św. Wawrzyńca w Chorzowie oraz Wniebowzięcia NMP w Katowicach, skąd dnia 10 sierpnia 1979 roku został mianowany proboszczem św. Urbana w Mikołowie Kamionce. 14 sierpnia 1982 roku otrzymał dekret proboszczowski do parafii pod wezwaniem Chrystusa Króla w Chybiu. W 1994 roku dekretem ks. bp. Tadeusza Rakoczego otrzymał tytuł kanonika. Do szczególnych radości w pracy kapłańskiej, proboszczowskiej księdza kanonika należą: odnowienie i upiększenie kościoła parafialnego oraz jego otoczenia, rozwój kultu Matki Najświętszej czczonej w obrazie Gołyskim, czego uwieńczeniem było nadanie kościołowi Chrystusa Króla w Chybiu tytuł sanktuarium Matki Bożej Gołyskiej oraz koronacja tego obrazu koronami biskupimi 15 maja 2004 roku. Drugim źródłem proboszczowskiej radości są powołania kapłańskie, zakonne, męski i żeńskie. Zmarł 6.12.2010 r.