localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Chór Dzwon
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 24 -31.01.2021
Redaktor: Witold   
23.01.2021.

Intencje Mszalne 24 - 31.01.2021


NIEDZIELA 24.01.2021 3 Niedziela Zwykła

6.15 – za dusze w czyśćcu cierpiące /ofiara ze skarbonki/

7.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Ilony, Eweliny i Krystiana

9.00 – + Ewę Kucz

10.30 – + Bronisława Burzec

12.00 roczki

17.00 – ++ Stanisława Kanafek (14r.), Annę i Alojzego Kanafek, Marię i Józefa Waleczek

PONIEDZIAŁEK 25.01.2021 Nawrócenie św. Pawła Ap

6.45 – 1. + Helenę Soszka od córki Leokadii i wnuków Marcina i Jakuba z rodzinami

2. + Józefa Kajsturę od córki Barbary z rodziną

17.00 – 1. + Marię Waleczek (2r.)

WTOREK 26.01.2021 świętych Tymoteusza i Tytusa

6.45 – 1. + Janusza Dziedzic od posła Grzegorza Gaży

2. + Janusza Dziedzic od Wójta i pracowników Urzędu Gminy

17.00 – 1. ++ Alinę Krzempek, rodziców, rodzeństwo i teściów

ŚRODA 27.01.2021 dzień powszedni

6.451. +Janusza Dziedzic od sąsiadów z Chybia

2. + Janusza Dziedzic od koleżanek i kolegów od pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Chybiu

17.00 – 1. ++ Zuzannę i Jana Kajstura, Alberta Król

CZWARTEK 28.01.2021 św. Tomasza z Akwinu kapł i dK

6.45 –1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Danuty w 65 rocz. urodzin i 45 rocz. urodzin syna Krzysztofa Puzik

2. + Stanisława Janny od żony

17.00 –1. + Jarosława Welczyńskiego (4r.)

PIĄTEK 29.01.2021 dzień powszedni

6.45 – 1. + Stanisława Janny od syna Romana i Anny

2. + Stanisława Janny od syna Janusza

17.00 – 1. ++ Józefa i Helenę Król i dziadków

SOBOTA 30.01.2021 dzień powszedni

6.45 – 1. + Stanisława Glos (10r.)

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Jadwigi Krzempek

17.00 – 1. + Piotra Czerniak (5r.)

2. + Edwarda Pietrzy (5r.)

NIEDZIELA 31.01.2021 4 Niedziela Zwykła

6.15 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii Przemyk w 75 rocz. urodzin i dla całej rodziny

7.30 – + Erwina Krzempek (1r.)

9.00 – ++ Franiciszka i Helenę Gruszka, Emilię Kajstura, Józefa Gruszkę

10.30 – + Ireneusza Stołtny (2r.)

12.00Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 18 rocz. urodzin Wiktorii Dąbrowskiej

17.00 – za zmarłych w styczniu + Edwarda Pietrzyk (4r.)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »