localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satélite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualno¶ci
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia ko¶cioła
Ko¶ciół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Chór Dzwon
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu ¦w.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 10 - 17.01.2021
Redaktor: Witold   
09.01.2021.

 

Intencje Mszalne 10 - 17.01.2021


NIEDZIELA 10.01.2021 Chrzest Pański

6.15 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 70 rocznicę urodzin Anny

7.30Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 18 rocznicę urodzin Mariusza

9.00 – ++ Józefa Brandys, Annę i Wilhelma Piekarczyk, Helenę i Władysława Powada

10.30 + Zbigniewa Parmę

12.00chrzty

17.00 – ++ Otylię i Stefana Michalik

PONIEDZIAŁEK 11.01.2021 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Marię i Alojzego Stokłosa, syna Franciszka

2. ++ Jana Handzel, rodziców i dziadków

17.00 – 1. ++ Józefa i Annę Polak

WTOREK 12.01.2021 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Marię i Józefa Gwiżdż, brata Karola

2. ++ Natalię i Alojzego Chrapek

17.00 – 1. + Kaliksta Wronę

¦RODA 13.01.2021 dzień powszedni

6.45 – 1. + Józefa Staroń od rodzin Przemyk i Szczypka

11.00Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o dalsze w Nowym Roku dla członków Zwi±zku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Chybia

17.00 – 1. ++ Jadwigę i Jerzego Stryczek, córkę Helenę, zięciów Stanisława, Józefa, Franciszka, Józefa Uchyłę

CZWARTEK 14.01.2021 dzień powszedni

6.45 – 1. + Bronisławę Faruga

2. + Martę Czerwińsk± od córki z rodzin±

17.00 – 1. ++ Leokadię i Władysława Sosna

PIˇTEK 15.01.2021 dzień powszedni

6.45 – 1. + Stefanię Janota

2. ++ Joannę i Józefa Krzempek, Joannę i Ludwika Wrona, syna Jana

17.00 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny w 60 rocz. urodzin

SOBOTA 16.01.2021 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Helenę i Stefana Szczyrba, rodziców i rodzeństwo

2. ++ Joannę i Jerzego Soboszek

16.00 – Adoracja Naj¶więtszego Sakramentu – Róża Katarzyny Żerdka

17.00 – 1.Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o dalsze dla Bożeny i Henryka Zimnol w 25 rocz. ¶lubu

NIEDZIELA 17.01.2021 2 Niedziela Zwykła

6.15 – + Czesława Kajsturę od żony

7.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o dalsze dla Kazimierza Pudełko w 70 rocz. urodzin

9.00 ++ Anielę i Emila Gorol, synow± Wiktorię

10.30 – ++ Marię Herok (30r.), męża Józefa (26r.), brata Władysława

12.00Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. ¶lubu Anny i Bogdana Pietrzyk

17.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 45 rocz. ¶lubu Barbary i Józefa

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »