localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 18 - 25.10.2020
Redaktor: Witold   
17.10.2020.

                              

                           Intencje Mszalne 18 - 25.10.2020

 

NIEDZIELA 18.10.2020 29 Niedziela Zwykła

6.15 – + Leszka Wronę (4r.)

7.30 – + Martę Kopiec

9.00 – + Wiesława Huplik (14r.)

10.30 – + Alojzego Siemienik

12.00 – Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 40 rocz. ślubu Jadwigi i Dominika

14.00 – w intencji małżeństw i rodzin

17.00 – + Karola Niemczyk (7r.)

PONIEDZIAŁEK 19.10.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. + Eryka Wodeckiego (23r.)

2. ++ Zofię Staniek (18r.), rodziców, teściów i rodzeństwo

17.30 – 1. ++ Emilię i Ludwika Janota, synów Józefa i Franciszka, synową Annę

WTOREK 20.10.2020 św. Jana Kantego kapł.

6.45 – 1. + Joannę Węglorz (1r.)

2. + Zdzisława Rusin (1r.)

17.30 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 70 rocz. urodzin Urszuli Gmuzdek

ŚRODA 21.10.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. + Marię Paruch (1r.)

2. + Józefa Dendys (10r.)

17.30 – 1. + Bogusława Kowol (9r.)

CZWARTEK 22.10.2020 św. Jana Pawła II papieża

6.45 – 1. ++ Franciszka Szkolorz (16r.), żonę Marię

17.30 – 1. ++ Ewę i Ludwika Dziendziel, Marię i Fryderyka Twardoń

2. ++ Jadwigę i Oskara Franek, Katarzynę i Michała Bronowskich, dziadków ++ z rodziny Franek, Bronowski i pokrewieństwo

PIĄTEK 23.10.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Antoniego Wyleżuch (14r.), Marię i Emanuela Dzieńdziel

17.30 – 1. ++ Anielę i Jana Wojtuś, dziadków z obu stron, brata Władysława, Genowefę i Kazimierza Sztojc

2. + Michalinę Król

SOBOTA 24.10.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Halinę Stoszko od sąsiadów z ul. Dworcowej

13.00 – ślubna: Pocha – Pocha

17.30 – 1. ++ Emanuela i Helenę Gołyszny, Janinę Biernat

2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 70 rocz. urodzin Franciszka Rojek

NIEDZIELA 25.10.2020 Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła

6.15 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Sławomira w 40 rocz. urodzin

7.30 – ++ Leszka Budny (38r.), ojca Franciszka (9r.)

9.00 – ++ Marię i Jana Pocha, Monikę Pocha

10.30 – ++ Bogusławę i Antoniego Gorol

12.00 – roczki

17.00 – + Zdzisława Pieszkę

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »