localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 13 - 20.09.2020
Redaktor: Witold   
13.09.2020.

Ogłoszenia duszpasterskie

13 – 20.09.2020


1. Dzisiaj 24 niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. W naszym kościele parafialnym dziękujemy Bogu za tegoroczne plony i modlimy się za rolników i wszystkich pracujących na roli, prosząc, aby w naszej Ojczyźnie nikomu nie zabrakło powszedniego chleba.

2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Wychowania pod hasłem „Budujmy więzi”.

Kolekta na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 16.30.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego

- we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej

- w środę wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

- w piątek przypada święto św. Stanisława Kostki zak.

4. Dzieci, które będą miały rocznicę I Komunii św. i te które dopiero do niej się przygotowują, niech przyjdą razem z rodzicami na spotkanie w najbliższy czwartek 17 września o godz. 17.30 po wieczornej Mszy św. Na spotkaniu będzie próba uroczystości w kościele i zostaną podane niezbędne informacje. Spowiedź dla wszystkich tych dzieci będzie w sobotę 26 września o godz. 8.00. Prosimy, aby na te spotkania przyszły także katechetki, które w szkole uczą te dzieci religii.

Uroczystość komunijna i rocznicowa będzie jak to już podaliśmy w niedzielę 27 września na Mszy św. o godz. 12.00.

5. Druga nauka przedślubna dla narzeczonych prowadzona przez instruktorkę z Parafialnej Poradni Życia Rodzinnego będzie w najbliższy piątek o godz. 18.00 w domu katechetycznym.

6. Jak co roku zapraszamy parafian w przyszłą niedzielę 20 września na Mszę św. przy kaplicy Trzeciego Upadku. Rozpoczniemy o godz. 16.00 nabożeństwem uczczenia Krzyża Świętego. Odmówimy różaniec i modlitwy na uczczenie Krzyża świętego, a potem będzie Msza św.

Nie będzie za tydzień nabożeństwa i wieczornej Mszy św. w kościele.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Wspieramy naszą ofiarą Radio Diecezjalne – Anioł Beskidów.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »