localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 13 - 20.09.2020
Redaktor: Witold   
13.09.2020.

Intencje Mszalne 13 – 20.09.2020


NIEDZIELA 13.09.2020 24 Niedziela Zwykła

6.15 – + Władysława Szuba

7.30 – + Mieczysława Mazur (10r.)

9.00 ŻNIWNE

10.30 – ++ Józefa Stokłosę, Joannę i Wiktora Pisarek, Marię, Franciszka i Antoniego Stokłosa

12.00chrzty

17.00 – w int. Róży Katarzyny Żerdka

PONIEDZIAŁEK 14.09.2020 święto Podwyższenia Krzyża Świętego

 6.45 – 1. ++ Stanisława Seroczyńskiego, córkę Małgorzatę, Otylię i Emila Lebioda, córkę Danutę

2. ++ Jadwigę i Józefa Pisarek, matkę Jadwigę

17.00 – 1. Jana i Józefę Szczypka, rodziców i rodzeństwo

WTOREK 15.09.2020 NMP Bolesnej

6.45 – 1. w intencji Róży Władysławy Rataj

2. ++ Emilię Papkoj (8r.), męża Ferdynanda (33r.), rodziców z obu stron

17.00 – 1. + Emanuela Czerwińskiego

ŚRODA 16.09.2020 świętych Korneliusza i Cypriana

6.45 – 1. ++ Stefana Bojda, Marię, Ludwika i Emila Pieszka

2. ++ Joannę i Józefa Kanafek, Józefę i Roberta Krypczyk, Janinę i Edmunda Gabzdyl

17.00 – 1. w int. Róży Marii Przemyk

CZWARTEK 17.09.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. + Jolantę Krzempek od męża Jacka i synów z rodzinami

17.00 – 1. + Bernadetę Szczypka

2. ++ Helenę i Wilhelma Herok

PIĄTEK 18.09.2020 św. Stanisława Kostki zak.

6.45 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 40 rocz. ślubu Marii i Władysława

17.00 – 1. + Józefa Sikorę (16r.)

2. ++ Ryszarda Burę (3r.), ojca Oswalda i dziadków

SOBOTA 19.09.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Stefanię i Jana Pleń, synów Józefa i Edwarda

13.00 – ślubna: Szcześnik – Sekna

14.00 – ślubna: Stec – Różycka

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Teresy Farana

17.00 – 1. ++ Annę i Jana Czerwonka i pokrewieństwo

2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 55 rocz. ślubu Marii i Romana

NIEDZIELA 20.09.2020 25 Niedziela Zwykła

6.15 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Pietrzyk

7.30 – ++ Marię i Hildegardę Stokłosa

9.00 Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki w 40 rocz. urodzin

10.30 – + Antoniego Folek

12.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Natalii i Aleksandra w 50 rocz. ślubu

16.00 Msza św. przy kaplicy Trzeciego Upadku

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »