localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 28.06 - 5.07.2020
Redaktor: Witold   
27.06.2020.

Ogłoszenia duszpasterskie

28.06 – 5.07.2020


1. Dzisiaj przypada 13 niedziela zwykła. Jezus Chrystus jest z nami pod osłoną znaków w swoim słowie i w Eucharystii.

2. Zapraszamy na nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30

3. Dzisiaj można składać ofiary na Radio Maryja.

4. Od dzisiaj w lipcu i sierpniu Msze święte wieczorne w tygodniu i w niedzielę będą odprawiane o godz. 18.00.

5. Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Zapraszamy wszystkich na Msze św. o godz. 6.30, 9.00 i 18.00. Kolekta na świętopietrze.

- w piątek przypada święto św. Tomasza Ap.

- w tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

Zapraszamy do sakramentów świętych pół godziny przed każdą Mszą św.

6. Ostatnie przed wakacjami spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na potrzeby diecezji i sądu biskupiego.

8. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna w poniedziałki i czwartki od godz. 8.00 do 9.00 i od 17.00 do 17.30.

9. Zaliczki z kolonii zostały przeniesione na przyszły rok. Tych, którzy wycofali się z kolonii prosimy do zakrystii, by odebrać zaliczkę. Dotyczy to osób, które uczyniły to w rozmowie telefonicznej, lub przesyłając maila. Przy odbiorze prosimy podpisać się na liście.

10. Urząd Gminy w Chybiu informuje, że w wyborach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zarządzonych na 28 czerwca 2020 lokal wyborczy nr 3 dotychczas znajdujący się w Domu Kultury przy ul. Cieszyńskiej 2 w Chybiu został przeniesiony do Szkoły Podstawowej w Mnichu ul. Kpoernika 12. Szczegółowe informacje , w tym przypomnienie granic obwodu głosowania nr 3 znajduje się na stronie internetowej gminy.

Do 8 lipca 2020 trwa nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych w Powszechnym Spisie Rolnym 2020. Informacje na stronie internetowej gminy i w Urzędzie Gminy Chybie.


Zakończyliśmy pracę nad rozbudową parafialnej kawiarenki. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w budowę, dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Prace trwały 4 miesiące. Na dzień dzisiejszy kompleks kawiarenkowy może przyjąć jednorazowo ponad 100 osób. Przy kawiarence (części polowej) znalazł się grill z piecem chlebowym, tor do gry w boule, piaskownica dla dzieci, pole do badmintona i wiele innych. Z racji dużej ilości zaangażowanych szczegółowe podziękowania znajdą się na stronie internetowej parafii.

Dziękujemy:

 • Imeldzie Mazur - za wykonanie kopii obrazu Matki Bożej Golyskiej 
 • Marcinowi Dziendzielowi – za wykonanie konstrukcji dużej wiaty i ofiarowanie materiałów, prace budowlane, użyczenie maszyn budowlanych
 • Romanowi Paszandzie - za wykonanie konstrukcji małej wiaty, ławek i stołów, ofiarowanie materiałów,
 • Markowi Farudze - za wykonanie konstrukcji małej wiaty, ofiarowanie materiałów, usługi transportowe, użyczenie maszyn
 • Marianowi Kajsturze - za położenie bruku w wiatach
 • Mirosławowi Krymcowi i Krzysztofowi Bortlikowi – za wykonanie kompleksu grilowego z piecem chlebowym, ofiarowanie materiałów
 • Markowi Krzempkowi – za wykonanie całej instalacji elektrycznej i ofiarowanie materiałów
 • Krzysztofowi Gołysznemu – za wykonanie instalacji hydraulicznej i ofiarowane materiały
 • Anonimowemu ofiarodawcy – za ofiarowanie dachówki i innych
 • Mirosławowi i Edycie Loskom – za ofiarowanie kostki brukowej, materiałów elektrycznych, wyposażenie kuchni polowej
 • Mateuszowi Gołysznemu - za pomoc przy pracach ziemnych, użyczenie maszyn
 • Grzegorzowi Ryglowi – za prace budowlane i użyczenie maszyn
 • Firmie OKA – za ofiarowanie krawężników
 • Eugeniuszowi i Arturowi Kajsturom – za ułożenie płytek i inne
 • Łukaszowi Strządale - za wykonanie napisu Kaktus Retro i prace budowlane
 • Piotrowi Kajsturze – za okucie komina
 • Zbigniewowi Dziendzielowi – za ofiarowanie drewna i wykonanie piaskownicy
 • Alicji Krymiec - za uszycie pokrowców na ławki
 • Małgorzacie Paruch Michałce i Katarzynie Stabrawie – za ofiarowanie i posadzenie kwiatów
 • Stanisławowi Maślorzowi – za ofiarowanie cegły
 • Krzysztofowi Kuszowi – za wykonanie logo kawiarenki
 • Krzysztofowi Puzikowi - za wykonanie zdjęć oraz ofiarę pieniężną
 • Adamowi Herdzie - za wykonanie szafek oraz ofiarę pieniężną
 • Mateuszowi Krzempkowi - za wykonanie tacek
Wszystkim osobom pomagającym przy malowaniu, pracach ziemnych i innych, za ofiarowanie wyposażenia. Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam, było tych osób bardzo dużo.


Wszystkim którzy złożyli ofiary pieniężne:

- Służbie Liturgicznej Ołtarza

- Oazie Młodzieżowej

- Rodzicom dzieci wczesnokomunijnych i komunijnych

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »