localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 28.06 - 5.07.2020
Redaktor: Witold   
27.06.2020.

 

Intencje Mszalne 28.06 – 5.07.2020

 

NIEDZIELA 28.06.2020 13 Niedziela Zwykła

6.15 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie,błogosławieństwo Boże dla Pauliny i Dawida Turek w 1 rocz. ślubu

7.30Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże w 18 rocz. urodzin Zofii Tomaszko

9.00 – ++ Agnieszkę i Józefa Herok, zięciów Józefa i Franciszka, córkę Annę

10.30 – ++ Wiesława Sudy, rodziców z obu stron, rodzeństwo i krewnych

12.00roczki

18.00 – + Romana Siąkałę

PONIEDZIAŁEK 29.06.2020 Świętych Apostołów Piotra i Pawła

6.30 – 1. + Eugenię Kajstura

9.00 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 18 rocz. urodzin Gabrieli

18.00 – 1. ++ Adolfa Pisarek, syna Mirosława, rodziców i teściów

WTOREK 30.06.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Józefa Śmieję i rodziców

2. ++ Zuzannę i Józefa Szczypka, syna Adolfa, Genowefę i Adolfa Kuboszek, Helenę, Tadeusza i Marcina Strządała i zmarłych z rodziny

18.00 – 1. za zmarłych w czerwcu

ŚRODA 1.07.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. + Fryderyka Szczypkę

18.00 – 1. ++ Leokadię i Władysława Sosna, Zofię i Franciszka Faruga

CZWARTEK 2.07.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. o nowe i święte powołania Kapłańskie, zakonne i misyjne

18.00 – 1. + Romana Krzempek (3r.)

PIĄTEK 3.07.2020 św. Tomasza Ap.

6.45 – 1. do NSPJ w intencji czcicieli

18.00 – 1. + Stanisława Żur

SOBOTA 4.07.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. w intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP i o nawrócenie grzeszników

17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Jadwigi Krzempek

18.00 – 1. + Jana Zimnol (13r.)

NIEDZIELA 5.07.2020 14 Niedziela Zwykła

6.15 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 71 rocz. urodzin Haliny Wodeckiej

7.30 – ++ Anielę i Wawrzyńca Kulak

9.00 – ++ Józefa Brandys, rodziców Martę i Józefa, Helenę i Władysława Powada

10.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 18 rocz. urodzin Moniki Kuboszek

12.00 – ++ Agnieszkę i Józefa Szkolorz, brata Wiesława

18.00 – + Stefanię i Antoniego Wizner, ++ z rodziny Stokłosa i Wizner

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »