localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 31.05 - 7.06.2020
Redaktor: Witold   
30.05.2020.

Intencje Mszalne 31.05 - 7.06.2020

NIEDZIELA 31.05.2020 Zesłanie Ducha Świętego

6.15 – ++ Herminę i Jana Krzempek

7.30Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. urodzin Barbary

9.00 – za parafian

10.30 – ++ Dionizego Mencnarowskiego, rodziców Zofię i Karola Mencnarowskich

12.00 – ++ Jana Strządałę, Bronisławę Golasowską

17.00 – za zmarłych w maju

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020 święto NMP Matki Kościoła

 6.30 – 1. ++ Emila i Bronisławę Kajstura, Joannę i Józefa Urbanek

9.00 – 1. ++ Emilię Morawiec od Reginy i Krzysztofa Kuś

17.00 – 1. w intencji Odnowy w Duchu Świętym

WTOREK 2.06.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie,błogosławieństwo Boże i dobry wybór drogi życiowej dla Pawła i Jakuba

2. ++ Ryszarda Gogol, Martę i Franciszka Pisarek

17.00 – 1. ++ Wilhelma Pisarek (38r.), żonę Martę

ŚRODA 3.06.2020 dzień powszedni

6.45 1. Joannę i Józefa Przybyła, córki Marię i Stanisławę, zięciów Józefa i Leona

2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janiny w 75 rocz. urodzin

17.00 – 1. ++ Bronisławę i Alojzego Lapczyk, syna Mariana, rodziców, teściów, Józefa Szczypkę

CZWARTEK 4.06.2020 święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

6.451. o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

2. ++ Alojzego i Amalię Konieczny

17.00 – 1. ++ Martę i Karola Bujok, ++ z rodziny Godziek

PIĄTEK 5.06.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. Do NSPJ w intencji czcicieli

17.00 – 1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z podziękowaniem za dar powołania z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w posłudze kapłańskiej ks. Wojciecha w rocz. święceń kapłańskich.

2. ++ Agnieszkę i Ludwika Uchyła, córkę Małgorzatę, synów Floriana, Józefa i Albina

SOBOTA 6.06.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. w intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP i o nawrócenie grzeszników

16.00Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Aliny Pietrzyk

17.00 – 1. ++ Marię i Jana Święczyk, Annę Święczyk, Romana Ochodek

2. ++ Emila Krzempek, syna Władysława, córkę Janinę

NIEDZIELA 7.06.2020 Uroczystość Najświętszej Trójcy 

6.15 – ++ Alojzego Waleczek, rodziców Helenę i Jana

7.30 – ++ Zofię i Stanisława Pieczek, Annę i Franciszka Żur

9.00 – za parafian

10.30 Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 30 rocz. urodzin Ariela Michałek

12.00 Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuków.

13.30 - I Komunia dzieci wczesnokomunijnych

15.00 - I Komunia kl. III Szkoła Podstawowa nr 2

17.00 – + Jana Przybyś (2r.)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »