localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 24 - 31.05.2020
Redaktor: Witold   
23.05.2020.

 

Ogłoszenia duszpasterskie
24 – 31.05.2020


1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Czterdzieści dni po Zmartwychwstaniu Chrystusa Kościół kieruje nasze oczy ku niebu. Świętujemy tajemnicę Wniebowstąpienia Pana Jezusa i otwieramy się na działanie Jego łaski.

2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

3. W sobotę przypada wspomnienie św. Jana Sarkandra kapłana i męczennika, jednego z głównych patronów naszej diecezji.

Na prośbę wielu parafian w soboty będzie już o godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Róże Różańcowe.

4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

5. W przyszłą niedzielę można złożyć ofiarę na Radio Maryja.

6. W niedzielę Przenajświętszej Trójcy, 7 czerwca kończy się czas spowiedzi wielkanocnej. Z powodu epidemii nie było możliwości, by pójść do spowiedzi na święta. Zapraszamy do spowiedzi młodzież i dorosłych każdego dnia przed poranną i wieczorną Mszą świętą. Kapłani czekają w konfesjonale już pół godziny przed rozpoczęciem porannej i wieczornej liturgii. Trudna jest sytuacja dzieci, bo w czasie rekolekcji wielkopostnych młody zakonnik popełnił błąd organizacyjny i dzieci zamiast do sakramentu pokuty pobiegły do domu. Większość już od wielu miesięcy się nie spowiadała i nie przystępowała do Komunii świętej. Niech rodzice tego dopilnują i przyjdą w najbliższym tygodniu w dowolnym dniu ze swoimi dziećmi do sakramentu pokuty.

7. Podajemy terminarz przystępowania dzieci do I Komunii świętej.

Niedziela 7 czerwca – godz. 13.30 dzieci wczesnokomunijne,

godz. 15.00 klasa III Szkoły Podstawowej nr 2 w Zarzeczu.

Niedziela 14 czerwca – godz. 13.30 klasa III A Mnich,

godz. 15.00 klasa III A Chybie

Niedziela 21 czerwca – godz. 13.30 klasa III B Mnich,

godz. 15.00 klasa III B Chybie

Spowiedź dla każdej grupy będzie w sobotę poprzedzającą o godz. 8.00 dla dzieci z godziny 13.30 i o godz. 9.00 dla dzieci z godziny 15.00.

Jeśli rodzice uznają, że z powodu epidemii nie posyłają dzieci do I Komunii świętej w wyznaczonym terminie, to dla tych dzieci I Komunia święta będzie ustalona po wakacjach.

8. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyozdobili krzyże z okazji Dni Krzyżowych, oraz pocztom sztandarowym za uświetnienie sumy odpustowej w minioną niedzielę. Bóg Zapłać !

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »