localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 24 - 31.05.2020
Redaktor: Witold   
23.05.2020.

 

Intencje Mszalne 24 – 31.05.2020

 

NIEDZIELA 24.05.2020 Wniebowstąpienie Pańskie

6.15 – ++ Karola Waleczek, siostrę Krystynę, rodziców Stefanię i Franciszka, szwagra Stanisława

7.30 – ++ Wandę i Franciszka Przewoźnik, Eugenię i Karola Kajstura

9.00 – za parafian

10.30 – ++ Janinę i Edwarda Węglorz, Jana i Emilię Janota

12.00roczki

17.00 – w intencji Róży Marianny Szklorz

PONIEDZIAŁEK 25.05.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Marię i Ludwika Orawiec, Antoniego i Emilię Halama

2. ++ Karola Żur (1r.), rodziców Anną i Franciszka

17.30 – 1. ++ Józefę i Jana Kosztyła, synów, synowe, córki i zięciów

WTOREK 26.05.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Zofię i Pawła Szczypka, zmarłych z rodziny Szczypka i Herok

2. ++ Antoniego Ogiegło (16r.), rodziców, teściów, Emilię i Piotra Ogiegło, brata Józefa

17.30 – 1. ++ Zbigniewa Kuboszek, rodziców i teściów

ŚRODA 27.05.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Marię i Franciszka Kopiec, Zofię i Jana Kidoń

2. ++ Zofię Mencnarowski, córkę Antoninę Moś, rodzeństwo Stanisława i Krystynę

17.30 – 1. ++ Tadeusza Krzempek, rodziców Bronisławę i Hieronima, syna Bolesława

CZWARTEK 28.05.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. + Bronisława Król

17.30 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 18 rocz. urodzin Dominika Gmuzdek

2. + Joannę Polak (1r.)

PIĄTEK 29.05.2020 św. Urszuli Ledochowskiej dz.

6.45 – 1. ++ Janinę Gwiżdż (1r.), rodziców z obu stron

17.30 – 1. ++ Zofię i Władysława Szczypka

2. ++ Wilhelma i Bronisławę Krzempek

SOBOTA 30.05.2020 św. Jana Sarkandra kapł.i męcz.

6.45 – 1. za zmarłych z Róży Marii Sudy

17.30 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 10 rocz. ślubu Magdaleny i Andrzeja Kozieł

2. ++ Edwarda Rygiel, rodziców z obu stron

NIEDZIELA 31.05.2020 Zesłanie Ducha Świętego

6.15 – ++ Herminę i Jana Krzempek

7.30Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. urodzin Barbary

9.00 – za parafian

10.30 – ++ Emilię Morawiec od Reginy i Krzysztofa Kuś

12.00 – ++ Jana Strządałę, Bronisławę Golasowską

17.00 – za zmarłych w maju


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »