localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 23.02 - 1.03..2020
Redaktor: Witold   
22.02.2020.

Intencje Mszalne 23.02 – 1.03.2020

 

NIEDZIELA 23.02.2020 7 Niedziela Zwykła

6.15 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Leszka w rocz. urodzin

7.30 – + Ferdynanda Ziembla

9.00 – + Damiana Folek (20r.)

10.30Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Pauliny w 18 rocz, urodzin

12.00roczki

17.00 – ++ Zofię i Józefa Kóska, syna Jana

PONIEDZIAŁEK 24.02.2020 dzień powszedni 

6.45 – 1. + Krystynę Siąkała

2. + Erwina Krzempek od córki Renaty z rodziną

17.00 – 1. + Henryka Pietrzyk (2r.)

WTOREK 25.02.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Stefana i Apolonię Wiatkowskich

2. + Zofię Michalik od córek Krystyny i Grażyny

17.00 – 1. ++ Marcelę i Karola Zahraj, rodziców z obu stron

ŚRODA 26.02.2020 Środa Popielcowa

6.30 – 1. + Tadeusza Wronę od sąsiadów ze Skoczowa

Początek Rekolekcji Wielkopostnych

9.00 – 1. za zmarłych z bloków

2. + Zofię Michalik od pracowników i emerytów z Przedszkola Publicznego w Mnichu

17.00 – 1. ++ Jana Lenart, rodziców i teściów

2. ++ Zofię, Marię i Alojzego Loska

CZWARTEK 27.02.2020 dzień powszedni

9.00 – 1. ++ Józefa i Julię Lapczyk

2. – + Edwarda Błachę od pracowników Zakładu Kominiarskiego Waszek z Ustronia

17.00 – 1. ++ Leonarda Klimek, rodziców i braci

2. za zmarłych z Róży Jadwigi Dziendziel

PIĄTEK 28.02.2020 dzień powszedni

9.00 – 1. ++ Bronisława Sosnę, syna Zbigniewa, rodziców z obu stron

2. – + Erwina Krzempek od córki Sylwii i zięcia Krzysztofa

17.00 – DROGA KRZYŻOWA

17.30 – 1. ++ Wandę i Wincentego Nowrotek, Urszulę i Juliana Nowrotek

2. + Józefa Chybiorz (15r.)

SOBOTA 29.02.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Jadwigę Kucz i rodziców

2. – ++ Annę i Andrzeja Cyran

17.00 – 1. za zmarłych w lutym

2. ++ Antoniego i Marię Wyleżuch

NIEDZIELA 1.03.2020 8 Niedziela Zwykła

6.15 – ++ księży Wiktora Kubaczkę, Franciszka Jarczyka, Ludwika Lasotę i Franciszka Porosza

7.30Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 80 rocz. urodzin

9.00 – ++ Romana Soboszek, Cecylię i Franciszka Soboszek, Franciszkę i Wilhelma Fronczyk

10.30 – ++ Marię i Emila Zielińskich, Martę i Władysława Kajstura

12.00 – + Władysława Chrapek (4r.)

17.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Pawła Wyleżuch w 18 rocz. urodzin

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »