localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satélite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualno¶ci
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia ko¶cioła
Ko¶ciół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu ¦w.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 9 - 16.02.2020
Redaktor: Witold   
09.02.2020.

Intencje Mszalne 9 - 16.02.2020


NIEDZIELA 9.02.2020 5 Niedziela Zwykła

6.15 – ++ Marię i Franciszka Szklorz
 
7.30 Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej dla ks. Grzegorza Węglorza
 
9.00 – za parafian
 
10.30 ++ Stefanię i Franciszka Krzempek, Antoninę Gardełko
 
12.00chrzty
 
17.00 Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 18 rocz. urodzin Jana Caban
 
18.30czuwanie gołyskie

PONIEDZIAŁEK 10.02.2020 ¶w. Scholastyki dz.

 
 6.45 – 1. ++ Antoniego Pieszka i rodziców z obu stron
 
2. ++ Bronisławę, Janinę i Stefanię Misicki, rodziców Helenę i Bolesława
 
17.00 – 1. + Józefa Zielińskiego

WTOREK 11.02.2020 dzień powszedni

6.45 1. ++ Bronisławę i Jana Dziendziel

2. + Antoninę Surma od syna z żon± i wnuków z rodzinami

17.00 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Genowefy w 80 w rocz. urodzin

¦RODA 12.02.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. w intencji Ojca ¦więtego, Ojczyzny i Radia Maryja

2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bogusławy w 50 rocz. urodzin

17.00 – 1. ++ Walerię i Czesława Fojcik

CZWARTEK 13.02.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. + Alojzego ¦mieja

17.00 – 1. + Władysława Kuboszek od Bożeny i Czesława Konieczny

2. ++ Wiktorię Krzempek (10r.), męża Józefa

PIˇTEK 14.02.2020 ¶więtych Cyryla i Metodego

6.45 – 1. + Stanisława Zawadę od koleżanek z O¶rodka Zdrowia Medicus – Urszula

17.00 – 1. ++ Helenę Hanzel (4r.), męża Emanuela

2. ++ Józefa Kubicę, Bogusławę Miech

SOBOTA 15.02.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. urodzin Marka

16.00 – Adoracja Naj¶więtszego Sakramentu – Róża Marty Węglorz

17.00 – 1. ++ Małgorzatę i Adolfa Kowal, wnuka Wiesława

2. ++ Emilię Pietrzyk (16r.), męża Floriana, syna Jana

NIEDZIELA 16.02.2020 6 Niedziela Zwykła

6.15 – ++ Herminę Stryczek (5r.), męża Stefana, rodziców z obu stron

7.30 – + Agnieszkę Hudzik (4r.)

9.00 ++ Joannę Uchyła, Helenę i Antoniego Uchyła

10.30+ Marię Hutnick± (1r.)

12.00Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 80 rocz. urodzin Krystyny Waleczek

17.00++ Halinę i Wilhelma Szczypka, Danutę Kasza

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »