localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 12 - 19.01.2020
Redaktor: Witold   
12.01.2020.

Ogłoszenia duszpasterskie
12 - 19.01.2020


1. Dziś obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Kolekta dzisiaj przeznaczona jest na seminarium duchowne.

Zapraszamy na nieszpory kolędowe o godz. 16.30

2. Obchody liturgiczne tygodnia:

- w piątek wspomnienie św. Antoniego Opata

- w sobotę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. Kancelaria parafialna w poniedziałek i czwartek po południu będzie czynna po wieczornej Mszy św.

4. W środę 15 stycznia Zarząd Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chybiu zaprasza na Mszę św. o godz. 11.00, a następnie na spotkanie opłatkowe w restauracji „Smakosz”.

5. Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu wraz z naszą parafią zapraszają w niedzielę 26 stycznia o godz. 17.00 na niezwykły koncert kolęd w wykonaniu Chybskiej Orkiestry Rozrywkowej i wokalistek z GOK. Usłyszymy znane i lubiane oraz nowsze kolędy w aranżacji przygotowanej przez Waldemara Nowakowskiego. Niezwykłym wydarzeniem będzie obecność piosenkarki i mezzosopranistki Beaty Mańkowskiej znanej także z telewizji Silesia.

Bilety w cenie 10 zł i ulgowe 5 zł do nabycia w przedsprzedaży w GOK w Chybiu od 14 stycznia, lub 30 minut przed koncertem.

6. Ponieważ koncert wymaga wielogodzinnych przygotowań technicznych w kościele, nie będzie w niedzielę 26 stycznia wieczornej Mszy świętej. Zamówiona na godz. 17.00 intencja za zmarłego Piotra Czerniak (4r.) będzie odprawiona już o godz. 12.00.

7. W ostatnich tygodniach dokonano ocieplenia sufitu w kawiarence parafialnej i wykonano wiele innych prac za co składamy serdeczne podziękowanie. Wyremontowaliśmy kominy na probostwie, które popękały pod wpływem palenia węglem i zabezpieczyliśmy przed ulatniającym się czadem. W lutym przystąpimy do całkowitej wymiany radiofonizacji w naszym kościele. Stary system z lat osiemdziesiątych zostanie wymieniony na nowoczesne głośniki i okablowanie, a w zakrystii zostanie zainstalowany cyfrowy system wzmacniaczy. Całość instalacji będzie kosztowała 20 tysięcy złotych. Dlatego w niedzielę 26 stycznia kolekta będzie przeznaczona na ten cel.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »