localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 12 - 19.01.2019
Redaktor: Witold   
12.01.2020.

Intencje Mszalne 12 - 19.01.2020


NIEDZIELA 12.01.2020 Chrzest Pański

6.15 – + Anielę Szendzielarz od córki Bernadety i wnuków Justyny i Mariana

7.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Michała Szczypki w 18 rocz. urodzin

9.00 ++ Marię i Antoniego Stokłosa, synów Józefa i Franciszka

10.30 – ++ Józefa Brandys, Annę i Wilhelma Piekarczyk, Helenę i Władysława Powada

12.00chrzty

17.00++ Anielę i Emila Gorol, synową Wiktorię

PONIEDZIAŁEK 13.01.2020 dzień powszedni

 
 6.45 – 1. + Bronisławę Faruga
 
2. + Marię Mencnarowską od córki Haliny i zięcia Franciszka

17.00 – 1. ++ Joannę i Jerzego Soboszek

WTOREK 14.01.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Otylię i Stefana Michalik

2. + Teresę Strelcową

3. + Władysława Kuboszek od Anny, Władysława i Pawła Pisarek

17.00 1. + Jadwigę Chybiorz

ŚRODA 15.01.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Stefanię i Emila Janota, syna Józefa

2. ++ Helenę i Stefana Szczyrba, rodziców i rodzeństwo

11.00Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w Nowym Roku dla członków Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Chybia

17.00 – 1. ++ Jadwigę i Jerzego Stryczek, córkę Helenę, zięciów Stanisława, Józefa i Franciszka, Józefa Uchyłę

CZWARTEK 16.01.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. + Marię Kopiec (1r.)

2. ++ Joannę i Józefa Krzempek, Joannę i Ludwika Wrona, syna Jana

17.00 – 1. ++ Leokadię i Władysława Sosna

PIĄTEK 17.01.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Elżbietę i Stanisława Kajstura

2. + Anielę Szyndzielarz od Mirosława i Bernadety

3. + Anielę Szyndzielarz od syna Kazimierza

17.00 – 1. ++ Jadwigę i Franciszka Stoszko

SOBOTA 18.01.2020 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Krystynę Dawidowską (3r.), męża Rudolfa, rodziców, teściów, synową Wandę

2. + Emilię Czerwińską od siostry z mężem i Józefa z rodziną

16.00Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Renaty Święczyk

17.00 – 1. ++ Helenę i Emanuela Gołyszny, Janinę Biernat

NIEDZIELA 19.01.2020 2 Niedziela Zwykła

6.15 – ++ Marię i Alojzego Bura, Zdzisławę i Zdzisława Soszka, Emilię, Tadeusza, Mieczysława i Zbigniewa Bura
 
7.30 – ++ Bronisławę i Karola Wolskich, córkę Marię, Mirosława Wolskiego
 
9.00 – ++ Zofię Pisarek (9r.), męża Wiktora
 
10.30 – 1. ++ Piotra Orawiec, Marię i Józefa Orawiec, Edwarda Węglorz
 
2.  Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla Rozalii Buczek z okazji 105 rocznicy urodzin
 
12.00 – ++ Marię i Jakuba Łacny, Marię i Michała Pawlaczyk, ++ z rodzin Kawecki, Solarz, Gojowy, Pawlaczyk, Wójcik i Trzeciak
 
17.00 – + Karola Pietrzyk (17r.)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »