localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 5 - 12.01.2020
Redaktor: Witold   
04.01.2020.

Ogłoszenia duszpasterskie

5 - 12.01.2020

 

Dzisiaj przypada 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim.

Kolekta na Seminarium Duchowne.

Zapraszamy na nieszpory kolędowe dzisiaj o godz. 16.30.

Jutro W poniedziałek obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Kolekta na potrzeby misji.

W tym dniu przypada 6 rocznica święceń biskupich, oraz ingresu do katedry św. Mikołaja w Bielsku - Białej naszego Ordynariusza biskupa Romana Pindla. Modlimy się za naszego biskupa.

W uroczystość Trzech Króli dyrekcja i uczniowie Szkoły Podstawowej w Chybiu zapraszają na „Jasełka szkolne” o godz. 16.00 w sali gimnastycznej.

W Trzech Króli kawiarenka parafialna będzie otwarta od godz. 10.00 do 14.00. Zapraszamy.

We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dotyczące dzieci zapisanych na rekolekcje sportowe do Spytkowic. Wyjazd na rekolekcje w poniedziałek 13 stycznia o godz. 7.30 z parkingu przy kościele.

W czwartek 9 stycznia zapraszamy na pierwsze w Nowym Roku czuwanie ku czci Matki Boskiej Golyskiej. Nie będzie Mszy św. o godz. 6.45, ani wieczornej Mszy św. bo już o godz. 17.00 rozpoczniemy czuwanie.

Porządek czuwania:

17.00 - Nieszpory Maryjne

17.30 - Różaniec

18.00 - Adoracja przy żłobku ze śpiewem kolęd z udziałem chóru parafialnego i orkiestry

19.00 - Nabożeństwo Maryjne i procesja.

19.30 - Msza św. z kazaniem

W sobotę o godz. 16.00 odbędzie się nauka przedchrzcielna w domu katechetycznym.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Strumieniu przedstawią krótkie jasełka o Narodzeniu Pańskim.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Źródło, a dla dzieci Jaś, oraz pismo parafialne Króluj nam Chiyste.

Konferencja Episkopatu przypomina o zachowaniu piątku w dotychczasowej formie jako dnia pokuty i postu. Post od pokarmów mięsnych obowiązuje we wszystkie piątki, chyba że z racji uroczystości biskupi udzielili dyspensy, która została ogłoszona w kościele. Nasila się presja właścicieli sal weselnych na nowożeńców, aby śluby organizować w piątki. Kościół w Polsce pozostaje przy dotychczasowej praktyce i ślubów w piątki w naszych kościołach nie będzie. Niech narzeczeni w naszej parafii też o tym pamiętają i nie planują ślubu w piątek.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »