localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 1 - 8.12.2019
Redaktor: Witold   
30.11.2019.

Intencje Mszalne 1 - 8.12.2019


NIEDZIELA 1.12.2019 1 Niedziela Adwentu

6.15 – ++ Elżbietę i Franciszka Kawa, Marię Gimmler
 
7.30 – + Józefa Soboszek
 
9.00 – ++ Anielę i Emila Gorol
 
10.30 – ++ Helenę i Ludwika Mazur
 
12.00 – + Henryka Kubiczek (9r.)

17.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 60 rocz. urodzin Andrzeja Pisarek

PONIEDZIAŁEK 2.12.2019 dzień powszedni

 
 6.30 – Roraty 1. + Bronisławę Dziergas (21r.)
 
2. ++ Zenona Dziendziel, rodziców Janinę i Feliksa, Franciszka Śmieję
 
17.00 – 1. + Alfreda Urbanek

WTOREK 3.12.2019 dzień powszedni

6.30Roraty 1. ++ Stefana Bojdę, Marię i Ludwika Pieszka, brata Emila

2. + Marię Waleczek od chrześniaka Stanisława z rodziną

17.00 – 1. ++ Jana Waleczek (21r.), żonę Helenę i syna Alojzego

ŚRODA 4.12..2019 dzień powszedni

6.30 – Roraty 1. ++ Antoniego i Bronisławę Sikora i rodzeństwo

9.00 – 1. Przez wstawiennictwo św. Barbary w intencji górników, oraz ich rodzin

17.00 – + Ludwika Gruszkę (2r.)

CZWARTEK 5.12.2019 dzień powszedni

6.30Roraty 1. o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17.00 – 1. ++ Marię i Franciszka Krzempek

2. ++ Romana Klimaniec (9r.), rodziców i teściów

PIĄTEK 6.12.2019 św. Mikołaja bp

17.00Pielgrzymka do Pierśca -

1. za pielgrzymów

2. + ks. kan Ludwika Lasotę

3. o powołania z naszej parafii

SOBOTA 7.12.2019 św. Ambrożego bp i dK

6.45 – 1. + Adama Przybyłę

2. w intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP i o nawrócenie grzeszników

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Marii Przemyk

17.001. ++ Bronisławę Szczypka i Tadeusza Mikołajczyk

2. ++ Jana i Bronisławę Dziendziel

NIEDZIELA 8.12.2019 II Niedziela Adwentu

6.15 – ++ Adolfa Szczypkę (19r.), rodziców, teściów, Tadeusza i Marcina Strządała, dziadków z obu stron
 
7.30 – ++ Ewę i Franciszka Stokłosa, Joannę i Józefa Dziendziel
 
9.00 – ++ Jana Mencnarowskiego, Elżbietę i Czesława Mencnarowskich
 
10.30 – ++ Emilię i Franciszka Żerdka, brata Jana
 
12.00chrzty

17.00 – + Józefa Ryszkę (2r.)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »