localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 1 - 8.12.2019
Redaktor: Witold   
30.11.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie

1 - 8.12.2019


1. W pierwszą Niedzielę Adwentu rozpoczynamy nowy okres liturgiczny, czas naszego przygotowania na radosne święta Bożego Narodzenia.

Zapraszamy na nabożeństwo do NSPJ o godz. 16.30

2. W poniedziałek zapraszamy na pierwsze RORATY. Niech przychodzą na nie dzieci, młodzież i dorośli.

Msze św. roratnie będą odprawiane w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 6.30. W piątek 6 grudnia przypada parafialna pielgrzymka do sanktuarium św. Mikołaja w Pieścu i dlatego nie będzie Mszy św. roratniej. Zapraszamy już jutro na Roraty, a dzieci niech przyniosą piękne lampiony.

3. Do miesięcznej spowiedzi świętej zapraszamy wszystkie dzieci szkół podstawowych także w poniedziałek po południu od godz. 16.00.

4. W poniedziałek o godz. 19.00 w kościele kolejne spotkanie wspólnoty „Zacheusz”, które poprowadzi ojciec Wit z Cieszyna.

5. W środę 4 grudnia obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Barbary, patronki górników.

Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 9.00 w intencji górników, oraz ich rodzin, a także za zmarłych górników.

6. We wtorek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.

7. Zapraszamy parafian do udziału w tradycyjnej pielgrzymce do Pierśćca ku uczczeniu św. Mikołaja, która odbędzie się w piątek 6 grudnia. W Pierścu będzie sprawowana Msza św. o godz. 17.00 w intencji pielgrzymów, oraz za zmarłego ks. kan Ludwika Lasotę w rocznicę śmierci.

8. W pierwszy piątek miesiąca z racji pielgrzymki do Pierśca nie będzie spotkania kandydatów do bierzmowania. O terminie kolejnego spotkania uczniowie zostaną powiadomieni przez katechetów w szkole.

9. W niedzielę 8 grudnia obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Kongregacja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów zezwoliła, aby mimo niedzieli można było świętować uroczystość maryjną.

Z racji patronalnego święta zapraszamy Dzieci Marii ze sztandarem na Mszę św. o godz. 10.30, podczas której nastąpi przyjęcie nowych członków do wspólnoty.

10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają medaliki Matki Bożej.

11. Nauka przedchrzcielna będzie w sobotę o godz. 16.00 w domu katechetycznym.

12. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. 

13. Kolędę w naszej parafii rozpoczniemy w najbliższą sobotę 7 grudnia. Gdy kapłan przychodzi do naszych domów z Bożym błogosławieństwem, to sam Chrystus przychodzi. Dlatego jeżeli to możliwe staramy się, aby cała rodzina w komplecie uczestniczyła w kolędzie. Zwracamy uwagę na właściwą postawę w czasie modlitwy, właściwe ułożenie rąk i modli się cała rodzina, a nie tylko kapłan. Prosimy parafian o podwiezienie księdza na swoją kolędę. Plan kolędy znajduje się w gablotce i w internecie.

14. Ks. Łukasz organizuje rekolekcje sportowe w dniach od 13 do 15 stycznia w Spytkowicach koło Nowego Targu. W planie Msza św. i zajęcia formacyjne w grupach, oraz jazda na nartach, wyjścia na basen i zajęcia w sali gimnastycznej. Koszt całkowity bez karnetów na narty i basen wynosi 200 zł. W cenie jest nocleg, posiłki, ubezpieczenie, transport, sala gimnastyczna. Można zapisać się na ten wyjazd od III klasy szkoły podstawowej w zakrystii wpłacając zaliczkę 100 zł. Ilość miejsc ograniczona.

15. Panie z naszego Zespołu Charytatywnego po Mszach świętych sprzedają opłatki wigilijne i świece na stół wigilijny w ramach programu Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W dużej kopercie w cenie 5 złotych jest 5 opłatków, a małe opłatki, 5 sztuk w kopercie to 4 zł. Świeca to ofiara 5 złotych. Opłatki są już poświęcone.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »