localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 6 - 13.10.2019
Redaktor: Witold   
05.10.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie

6 - 13.10.2019


1. Dzisiaj przypada 27 niedziela zwykła. Poprzez uczestnictwo w liturgii eucharystycznej uczymy się trwania na modlitwie, by wraz z Ofiarą Chrystusa oddawać Bogu w darze swoje życie.

Kolekta przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30

2. W poniedziałek obchodzimy liturgiczne wspomnienie NMP Różańcowej.

3. W poniedziałek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie wspólnoty „Zacheusz”, które w kościele poprowadzi ojciec Wit z Cieszyna.

W środę 9 października przypada czuwanie przed obrazem Matki Boskiej Gołyskiej.

Porządek czuwania jest następujący:

17.00 – Powitanie, podanie intencji, Nieszpory

Maryjne

17.30 – Modlitwy do Miłosierdzia Bożego

18.00 – adoracja w ciszy

18.30 – Różaniec

19.00 – Nabożeństwo Maryjne i procesja

19.30 – Msza św. z kazaniem

Różaniec będzie odmawiany dopiero w czasie czuwania gołyskiego. Nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.00.

4. Zachęcamy wszystkich parafian, dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych odprawianych codziennie o godz. 17.00.

5. Zapraszamy w soboty od godz. 9.30 do 11.00 na spotkania Dzieci Maryi w salce katechetycznej. Na spotkaniach, które odbywają się co tydzień poznajemy życie Pana Jezusa i świętych. Jest też czas na śpiewy, gry i zabawy.

6. Nauka przedchrzcielna będzie w sobotę o godz. 16.00 w domu katechetycznym.

7. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę pieszą do Santiago de Copostella zapraszamy na spotkanie organizacyjne do kawiarenki parafialnej w najbliższą sobotę 12 października o godz. 18.30.

8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili 19 Dzień Papieski. Chcemy jak co roku wspierać materialnie wykształcenie zdolnej młodzieży w ramach Funduszu Stypendialnego.

9. Od tego tygodnia zapraszamy dzieci razem z rodzicami na niedzielną Mszę świętą o godz. 10.30. Po Mszy św. dzieci dostaną pamiątkę uczestnictwa w postaci naklejki do książeczki „Uwierz Jezusowi”. Obrazki będą rozdawane przy balaskach po pieśni na zakończenie Mszy św. Książeczki są dostępne w zakrystii.

10. Można nabyć prasę: Gość Niedzielny, Źródło, Nasza Arka, a dla dzieci Jaś.

11. W najbliższą sobotę, 12 października odbędzie się VIII Szkolny Rodzinny Rajd Górski organizowany przez Szkołę Podstawową na Mnichu. O godz. 10.30 przewidziana jest Msza św. w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej na Dębowcu (pod bielską Szyndzielnią). Pobyt na Dębowcu według indywidualnego programu (schronisko, panorama Bielska – Białej, tor saneczkowy (płatny), plac zabaw). Zakończenie o godz. 13.30.

12. Od 1 października osoby niezdolne do samodzielności mogą ubiegać się o świadczenie uzupełniające z ZUS tzw. 500+. W związku z tym 9 października w godzinach od 8.00 do 14.00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chybiu dyżur będzie pełnił i udzielał porad pracownik ZUS.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »