localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satélite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualno¶ci
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia ko¶cioła
Ko¶ciół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu ¦w.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 9 - 16.06.2019
Redaktor: Witold   
08.06.2019.

 

Intencje Mszalne 9 – 16.06.2019


NIEDZIELA 9.06.2019 Zesłanie Ducha ¦więtego

6.15 – ++ Alojzego Waleczek (30r.), rodziców Helenę i Jana

7.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 15 rocz. ¶lubu Doroty i Wojciecha

9.00 – za parafian

10.30 Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 90 rocz. urodzin Emilii Machalica

12.00chrzty

17.00 – + Jana Zimnol (12r.)

18.30 czuwanie gołyskie

PONIEDZIAŁEK 10.06.2019 ¶więto NMP Matki Ko¶cioła

6.30 – 1. ++ z rodziny Krzempek, Staniek, Mikołajczyk i Zieliński

9.00 – 1. w intencji chorych i seniorów naszej parafii

17.00 – 1. w intencji Odnowy w Duchu ¦więtym

WTOREK 11.06.2019 ¶w. Barnaby Ap.

6.45 – 1. ++ Józefa Mikołajczyk, Stanisława Mikołajczyk i rodziców z obu stron

2. ++ Martę i Karola Bujok, rodziców rodzeństwo

17.00 – 1. ++ Józefa Godziek i rodziców

¦RODA 12.06.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 70 rocz. urodzin Antoniego

2. ++ Antoniego i Bronisławę Sikora, oraz rodziców

17.00 – 1. ++ Agnieszkę i Ludwika Uchyła, córkę Małgorzatę, synów Floriana i Albina

CZWARTEK 13.06.2019 Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

6.45 – 1. ++ Janinę i Karola Pieknik, rodziców z obu stron, wnuka Dariusza

16.30 – 1. + Antoniego Żur

2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jolanty i Władysława.

PIˇTEK 14.06.2019 bł. Michała Kozala bp i męcz.

6.45 – 1. ++ Weronikę i Franciszka Stokłosa, Antoniego i Edwarda Stokłosa, dziadków z obu stron

17.00 – 1. ++ Annę Kuboszek, Rodziców i rodzeństwo

2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Jana w 50 rocz. ¶lubu

SOBOTA 15.06.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. + Radosława Polak

13.00 – ¶lubna: Pustelnik – Łacny

16.00 – Adoracja Naj¶więtszego Sakramentu – Róża Jadwigi Krzempek

17.00 – 1. ++ Józefa i Agnieszkę Herok, córkę Annę, zięciów Józefa i Franciszka

NIEDZIELA 16.06.2019 Uroczysto¶ć Naj¶więtszej Trójcy

6.15 – + Antoniego Kuboszek

7.30 – + Jana Banacha (im. i ur.)

9.00 Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Aleksandra Dziędziel w 50 rocz. urodzin

10.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rocz. urodzin Anny

12.00Do Chrystusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jana Loski w 70 rocz. urodzin

16.00Rykalec 1. w intencji czcicieli ¶w. Antoniego Padewskiego

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »