localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 9 - 16.06.2019
Redaktor: Witold   
08.06.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie

9 – 16.06.2019


1. Dzisiaj przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, który od Ojca i Syna pochodzi, razem z Ojcem i Synem odbiera uwielbienie i chwałę, oraz nieustannie jest obecny i działający we wspólnocie Kościoła.

2. Dzisiaj o godz. 18.30 zapraszamy na czuwanie ku czci Matki Boskiej Gołyskiej. Na zakończenie Mszę św. odprawi i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa ks. Maciej Stoły.

Plan czuwania jest następujący:

18.30 – Nieszpory Maryjne

19.00 – Różaniec

19.30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

20.00 – Nabożeństwo Maryjne i procesja

20.30 – Msza św. z kazaniem

Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie czcicieli Matki Bożej.

3. W poniedziałek obchodzimy święto NMP Matki Kościoła.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Mszach świętych, które będą odprawiane o godz. 6.30, 9.00 i 17.00. Msza św. o godz. 9.00 będzie odprawiona w intencji chorych, oraz seniorów naszej parafii, których bardzo serdecznie zapraszamy. Msza św. o godz. 17.00 zostanie odprawiona w intencji Odnowy w Duchu Świętym. Kolekta przeznaczona jest na Dom Matki i Dziecka.

4. W poniedziałek z racji uroczystości kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. Na Mszę św. w czwartek o godz. 16.30 zapraszamy wszystkie dzieci.

6. Przypominamy wszystkim chętnym na wyjazd z pielgrzymką do Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 21 i 22 czerwca o zapisach w zakrystii do 13 czerwca.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Kolekta na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

8. W przyszłą niedzielę 16 czerwca jak co roku zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 przy kaplicy św. Antoniego na Rykalcu. Ta kaplica to jedyny ocalały obiekt z dawnej parafii na Zarzeczu i tam chcemy uczcić św. Antoniego Padewskiego. Nie będzie Mszy św. w kościele o godz. 17.00.

9. Rok szkolny dla dzieci i młodzieży zakończymy w środę 19 czerwca. Msza św. dla klas I, II, III i IV będzie o godz. 7.30, a dzieci z klas V, VI, VII, VIII i gimnazjum zapraszamy o godz. 10.00.

10. Uroczystość Bożego Ciała przypada w tym roku w czwartek 20 czerwca. Msze św. będą odprawiane o godz. 6.15, 7.30, 9.30 i 17.00. Prosimy o postawienie ołtarzy. Pójdziemy z kościoła ulicą Bielską, a następnie zejdziemy na Lipową i pierwszy ołtarz będzie przy obiektach sportowych Cukrownika. Niech mieszkający tam parafianie porozumieją się ze sportowcami i postawią piękny ołtarz. Potem przejdziemy w kierunku cmentarza i przy kaplicy będzie drugi ołtarz. Prosimy, aby postawili go członkowie wspólnoty Zacheusz i Odnowa w Duchu Świętym. Nie możemy przejść na ulicę Targową, bo tam mają być roboty drogowe, dlatego pójdziemy na ulicę Sportową. Trzeci ołtarz na ulicy Sportowej przy posesji, gdzie mieszkali kiedyś Państwo Niklowie niech przygotują parafianie z tej ulicy. Czwarty ołtarz przy krzyżu misyjnym przygotują rodzice dzieci pierwszokomunijnych. W zakrystii można odebrać kolorowe banery do budowanych ołtarzy.

11. W niedzielę 30 czerwca, Towarzystwo Miłośników Zarzecza zaprasza na VI Zjazd oraz obchody 25 lecia działalności w 65 rocznicę wysiedlenia mieszkańców dawnego Zarzecza. Uroczysta Msza św. będzie o godz. 13.00.

12. W związku z realizowaną budową nowej sieci kanalizacyjnej Wójt Gminy Chybie zaprasza właścicieli nieruchomości z Zarzecza i Chybia do udziału w spotkaniu informacyjnym w czwartek 13 czerwca o godz. 17.00 w budynku OSP Zarzecze – Frelichów ul. Podgroble 30.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »