localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 12 - 19.05.2019
Redaktor: Witold   
12.05.2019.

 

                        Intencje Mszalne 12 – 19.05.2019

 

NIEDZIELA 12.05.2019 IV Niedziela Wielkanocna

6.15 – + Franciszka Bromnik

7.30 – ++ Józefa Mikołajczyk, rodziców i rodzeństwo

9.00 ++ Erwina Kuboszek (4r.), syna Andrzeja

10.30Komunia święta dzieci wczesnokomunijnych

12.00 chrzty

17.00Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 90 rocz. urodzin Zofii

PONIEDZIAŁEK 13.05.2019 NMP Fatimskiej

6.45 – 1. ++ Karola, Stefanię i Zuzannę Mika

2. ++ Elżbietę Szczypka (11r.), męża Franciszka, syna Henryka

17.30 – 1. ++ Joannę i Jana Kanafek

WTOREK 14.05.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. + Wiktorię Urbanek

2. ++ Zofię i Antoniego Pietrzyk, brata Jana

17.30 – 1. ++ Tadeusza Krzempek i rodziców

ŚRODA 15.05.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Zofię i Władysława Szczypka

2. ++ Wilhelma i Bronisławę Krzempek

17.30 – 1. ++ Zofię i Franciszka Świerkot

CZWARTEK 16.05.2019 święto św. Andrzeja Boboli kapł. i męcz.

6.45 – 1. ++ Marię Farana (11r.), Józefa Farana (21r.)

16.30 – 1. ++ Zofię i Józefa Kubica, syna Teofila

2. ++ Zofię i Ludwika Zielińskich, córki, zięciów, dwóch wnuków i prawnuka

PIĄTEK 17.05.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Anielę i Ludwika Pietrzyk, synów i sąsiadów

17.30 – 1. ++ Alberta Król, rodziców Martę i Antoniego, Wiktorię Gołyszny

2. ++ Emila Sedlaczek, córkę Danutę

SOBOTA 18.05.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. + Stanisława Rusek

10.00 – Pielgrzymka z Zabrzega

12.00 – ślubna: Pinkas – Gwiżdż

16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Aliny Pietrzyk

17.30 – 1. w intencji Róży Jadwigi Krzempek

2. ++ Antoniego Król, rodziców Zofię i Jana, Elżbietę Prochaczek, braci Alojzego, Jana i Józefa, oraz zmarłych kapłanów

NIEDZIELA 19.05.2019 ODPUST GOŁYSKI

6.30 – ++ Alojzego Turek, rodziców i dziadków z obu stron, zmarłych z rodziny Turek, Herok i Paszek

8.00 – + Józefa Janotę

9.30 ++ Wandę i Franciszka Przewoźnik, Eugenię i Karola Kajstura

11.30 – 1. za parafian

2. za rodziny z bloków

3. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 60 rocznicę urodzin Anny

17.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 70 rocznicę urodzin Marii

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »