localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Galeria zdjęć
Duszpasterze
Kontakt
Konto parafii
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 12 - 19.05.2019
Redaktor: Witold   
12.05.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie

12 – 19.05.2019

 

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza.
Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”.

Zapraszamy na nabożeństwo majowe z udziałem dzieci wczesnokomunijnych o godz. 16.00.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

- we wtorek święto św. Macieja Ap.

- w czwartek święto św. Andrzeja Boboli kapł. i męcz.

- w piątek modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątki miesiąca.

3. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych codziennie o godz. 17.00.

4. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego rozpocznie się o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem Słowa Bożego.

5. W czwartek zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną o godz. 16.30.

6. W sobotę przybędzie tradycyjna pielgrzymka z Zabrzega, by uczcić Matkę Boską Gołyską. Msza św. dla pielgrzymów będzie odprawiona o godz. 10.00

7. W przyszłą niedzielę 19 maja obchodzimy odpust ku czci Matki Boskiej Gołyskiej. Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30, 8.00, 9.30, o 11.30 suma odpustowa, nabożeństwo majowe o 16.30 i wieczorna Msza św. o godz. 17.00.

Na sumę zapraszamy poczty sztandarowe, chór i orkiestrę.

8. Wszystkich uczestników spotkania modlitewnego „Jerycho” w kościele świętych Piotra i Pawła w Skoczowie informujemy, że autobus pojedzie od naszego kościoła w piątek 24 maja o godz. 15.15. O godz. 16.00 początek modlitwy, o 16.30 nabożeństwo majowe i potem Msza św. Zapisy w zakrystii.

9. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje w niedzielę 26 maja wyjazd na tradycyjną pielgrzymkę mężczyzn do Piekar Śląskich. Koszt przejazdu wynosi 20 zł. a zapisywać można się w zakrystii do 19 maja. Autobus wyjedzie 26 maja o godz. 7.00.

10. Dzisiaj do nabycia jest Gość Niedzielny, Źródło, a dla dzieci Jaś i gazetka parafialna Króluj nam Chryste.

11. Proszono nas, by ogłosić o naborze wniosków w Urzędzie Gminy do programu ograniczenia niskiej emisji. Można je składać na wymianę pieców w dniach od 8 do 22 maja. Wnioski, oraz informacje są dostępne w internecie i w Urzędzie Gminy.

Kobiety urodzone w latach 1950 – 1969 mogą skorzystać z bezpłatnej mammografii. Informacje w gablotce i na stronie internetowej www.chybie.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »