localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 14 - 21.04.2019
Redaktor: Witold   
13.04.2019.

Intencje Mszalne 14 - 21.04.2019 

 

NIEDZIELA 14.04.2019 Niedziela Palmowa

6.15 – ++ Alojzego i Helenę Krzempek, Tadeusza, Otylię i Michała Kajstura i d. cz.

7.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jolanty Budny w 54 rocz. urodzin

9.00 – + Henryka Kapias (3r.)

10.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 60 rocz. urodzin Bogusława

12.00chrzty ++ Jadwigę Pietrzyk (23r.) męża Karola

17.00 – + Martę Kopiec (3r.)

WIELKI PONIEDZIAŁEK 15.04.2019

6.45 – 1. ++ Annę i Alojzego Krzempek, rodziców i rodzeństwo

2. ++ Wandę i Zdzisława Leśnik

17.00 – 1. ++ Annę i Jana Goliasz

WIELKI WTOREK 16.04.2019

6.45 – 1. + Alojzego Mikołajczyk

2. + Mariana Grenda (r.ur.)

17.00 1. ++ Antoniego Żur i rodziców z obu stron

WIELKA ŚRODA 17.04.2019

6.45 – 1. ++ Stanisława Piechaczek, siostrę Marię, braci Bronisława i Jana

2. ++ Rudolfa i Annę Gojdka

17.00 – 1. ++ Mieczysława Stokłosę, synów Mariusza i Ryszarda

WIELKI CZWARTEK 18.04.2019

18.00 - Msza św. Wieczerzy Pańskiej

1. za kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących

2. ++ Zofię i Alojzego Krzempek, Elżbiwtę, Arkadiusza i Krzysztofa Krzempek

3. Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 40 rocz. urodzin Krzysztofa Smaga

4. ++ Alojzego Kopiec, rodziców i rodzeństwo

WIELKI PIĄTEK 19.04.2019

9.00 – Droga Krzyżowa

18.00 – ceremonie wielkopiątkowe

WIELKA SOBOTA 20.04.2019

19.00 – ceremonie wielkosobotnie i rezurekcja

1. za parafian 2. w intencji chóru i orkiestry 3. ++ Kapłanów

NIEDZIELA 21.04.2019 ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

 6.15 – Do Chrystusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla księży pracujących w naszej parafii 

7.30Do Chrystusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla brata Władysława

9.00 za parafian

10.30Do Chrystusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Katarzyny Janota i Anny Dziendziel w 18 urodziny

12.00 Do Chrystusa Zmartwychwstałego i MB Gołyskiej w intencji rodzin Szczypka i Kozieł

17.00 – ++ Helenę i Emanuela Hanzel (13r.)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »