localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 14 - 21.04.2019
Redaktor: Witold   
13.04.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie

14 – 21.04.2019


1. W Niedzielę Palmową Kościół obchodzi pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. W kościołach poświęcamy palmy i czytamy ewangelię o Męce Pańskiej.

Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 16.00.

2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w Wielki Poniedziałek.

3. Wspólnota „Zacheusz” z Ojcem Witem z Cieszyna zaprasza w poniedziałek o godz. 19.00 na spotkanie modlitewne z cyklu „Nasze życie poddane Chrystusowi”.

4. Plan spowiedzi w Wielkim Tygodniu jest następujący:

- wszystkie dzieci przyjdą do spowiedzi w Wielki Poniedziałek od godz. 16.00

- całą młodzież zapraszamy do spowiedzi w Wielki Wtorek od godz. 16.00

- w Wielką Środę spowiedź od godz. 16.00

- w Wielki Czwartek okazja do spowiedzi od godz. 6.30 do 7.30 i od 15.00 do 17.00.

- w Wielki Piątek można przystąpić do spowiedzi o godz. 6.30, oraz od 15.00 do 17.00,  a także po ceremoniach w czasie adoracji przy Bożym Grobie.

- w Wielką Sobotę od 6.30 do 11.30 i od godz. 15.00 do 17.00

Triduum Paschalne

Wielki Czwartek

godz. 18.00 – Msza Wieczerzy Pańskiej / kolekta na kwiaty do Bożego Grobu /

Po Mszy św. przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy i adoracja do godz. 20.00.

W czasie adoracji nie będzie okazji do spowiedzi

Wielki Piątek

godz. 8.00 - Droga Krzyżowa

W gablotce znajduje się plan rozważań różańcowych prowadzonych przez grupy parafialne od godz. 12.00 do 15.00. Teksty rozważań do odebrania w zakrystii.

godz. 18.00 – ceremonie wielkopiątkowe i przeniesienie Pana Jezusa do Bożego Grobu, potem adoracja do godz. 21.00. W czasie ceremonii kolekta na Boży Grób w Jerozolimie. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.

Wielka Sobota

Adoracja przy Bożym Grobie będzie od 6.30 do 18.00.

Zgodnie z przepisami liturgicznymi adoracja przy Bożym Grobie odbywa się w ciszy. bez śpiewów i głośnych modlitw z wyjątkiem adoracji z dziećmi.

Do straży honorowej przy Bożym Grobie zapraszamy strażaków i harcerzy.

Poświęcenie pokarmów o godz. 9.00, 10.00, 11.00 i 16.00

godz. 19.00 – ceremonie wielkosobotnie i Procesja Rezurekcyjna. Przynosimy świece zabezpieczone, oraz wodę do poświęcenia.

Zapraszamy poczty sztandarowe i orkiestrę, a także strażaków do niesienia baldachimu.

W Wielką Sobotę zachowujemy post od pokarmów mięsnych.

5. W Niedzielę Wielkanocną na Mszach św. nie czyta się zalecek za zmarłych.

6. W niedzielę Wielkanocną Msza św. o godz. 12.00 będzie odprawiona w intencji rodzin Szczypka i Kozieł.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »