localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 10 - 17.03.2019
Redaktor: Witold   
09.03.2019.

Intencje Mszalne 10 – 17.03.2019


NIEDZIELA 10.03.2019 I Niedziela Wielkiego Postu

 6.15 – ++ Józefa Wilczek, Marię i Józefa Kocoń, Elżbietę i Franciszka Kawa

7.30 – ++ Ludwika Pietrzyk, rodziców i rodzeństwo

9.00 – ++ Emilię i Józefa Konieczny

10.30 – Joannę Uchyła, Antoniego i Helenę Uchyła

12.00chrzty

17.00 – + Mariusza Hnaupek

PONIEDZIAŁEK 11.03.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Emilię, Antoniego i Mariana Kocur

2. + Mieczysława Donocik (3r.)

17.00 – 1. + Oswalda Bura (1r.)

2. ++ Agnieszkę i Rudolfa Filapek i rodziców

WTOREK 12.03.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. + Marię Bilewicz

2. ++ Zdzisławę Soszka, syna Zdzisława, rodziców z obu stron

17.00 1. ++ Józefa Mikołajczyk, rodziców Józefa i Annę, Annę i Franciszka Zygma, braci i siostrę z obu stron

2. Przez wstawiennictwo MBG z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. urodzin Krzysztofa

ŚRODA 13.03.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Natalię i Karola Rojek

2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Katarzyny w 40 rocz. urodzin

17.00 – 1. + Karola Moczałę

CZWARTEK 14.03.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Stanisława Seroczyńskiego, córkę Małgorzatę, Otylię i Emila Lebioda, córkę Danutę

16.30 – 1. + Czesława Krzempek

2. ++ Emilię i Leona Kidoń

PIĄTEK 15.03.2019 dzień powszedni

 6.45 – 1. ++ Franciszka Szczypkę, rodziców Helenę i Alijzego

17.30 – 1. + Józefa Stokłosę (3r.)

2. ++ Józefa i Marię Gwiżdż, Wiktorię i Józefa Golisz

SOBOTA 16.03.2019 dzień powszedni

 6.45 – 1. ++ Otylię Pisarek (1r.), męża Władysława

16.00Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Joanny Przybyła

17.00 – 1. ++ Józefa Kajsturę (8r.), Jana i Marię Kajstura, Zofię i Jana Żur, Jana i Józefę Szczypka, Józefa i Justynę Szczypka

2. + Władysława Chrapek (3r.)

NIEDZIELA 17.03.2019 II Niedziela Wielkiego Postu

6.15 – ++ Jana Stokłosę, Jana Trzebuniak i rodziców z obu stron

7.30 – ++ Emilię i Franciszka Puzoń

9.00 ++ Wiktorię i Józefa Szczypka, syna Józefa

10.30 – ++ Antoninę i Ferdynanda Ziembla 

12.00 – + Krystynę Głąbek (3r.)

17.00 – ++ Stefanię i Augustyna Balcarek, syna Jana
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »