localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 10 - 17.03.2019
Redaktor: Witold   
09.03.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie

10 – 17.03.2019


1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu.

2. Dziękujemy ks. Władysławowi Kolorzowi za przeprowadzone w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Dzisiaj kończą się rekolekcje dla dorosłych, a od jutra ks. Władysław poprowadzi rekolekcje dla młodzieży gimnazjalnej i dzieci. Wyrazem naszej wdzięczności dla rekolekcjonisty będzie też dzisiejsza kolekta na potrzeby ruchu pielgrzymkowego w Archidiecezji Katowickiej, którego ks. Władysław jest opiekunem i duszpasterzem. Dzisiaj jeszcze po wieczornej Mszy św. w kościele będzie wyświetlony film Mella Gibsona „Pasja”.

3. Zapraszamy do licznego udziału w pierwszym w tym Wielkim Poście nabożeństwie Gorzkich Żalów o godz. 16.00

W poniedziałek, wtorek i środę będą odbywały się rekolekcje dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej.

Młodzież gimnazjalną i klasy VI, VII i VIII szkół podstawowych zapraszamy o godz. 9.00,

a klasy I, II, III, IV i V niech przyjdą na godz. 10.00.

Niech dzieci przygotują się do spowiedzi:

- w poniedziałek klasy VI i gimnazjum, oraz klasa IV,

- we wtorek klasy VII, VIII i V.

5. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej.

6. We wtorek krąg biblijny o godz. 18.30

7. W Wielkim Poście Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej będzie zawsze w czwartek o godz. 16.30. Droga Krzyżowa z kazaniem pasyjnym dla dorosłych i młodzieży będzie odprawiana w piątek o godz. 17.00 Następnie będzie Msza św. wieczorna o godz. 17.30.

8. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież gimnazjalną do udziału w Mszy św. i Drodze Krzyżowej w czwartek o godz. 16.30. Po tej Mszy świętej i Drodze Krzyżowej będzie poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej.

9. Wszystkich parafian zapraszamy na Drogę Krzyżową i kazanie pasyjne w piątek o godz. 17.00. Następnie będzie wieczorna Msza św.

10. Nauki przedślubne rozpoczną się w piątek 15 marca o godz. 18.00 w domu katechetycznym.

11. Stowarzyszenie Lokalnej Salezjańskiej Organizacji Sportowej „Radość” w Chybiu zwraca się z prośbą o wsparcie działalności Stowarzyszenia przez przekazanie 1% podatku dochodowego. Wystarczy w zeznaniu podatkowym w rubryce 303 wpisać KRS Stowarzyszenia. Ulotki z numerem Stowarzyszenia znajdują się na stoliku w tyle kościoła.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »