localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 6 - 13.01.2019
Redaktor: Witold   
05.01.2019.

Intencje Mszalne 6 – 13.01.2019

NIEDZIELA 6.01.2019 Uroczystość Objawienia Pańskiego

6.15Do Dzieciątka Jezus z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 30 rocz. ślubu Danuty i Zdzisława

7.30+ Jana Banacha (3r.)

9.00 – za parafian

10.30 ++ Jana i Zuzannę Kajstura, rodziców i pokrewieństwo

12.00+ Zbigniewa Parmę

17.00 – Do Dzieciątka Jezus z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Barbary i Bogusława Kurcius w 35 rocz. ślubu

PONIEDZIAŁEK 7.01.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. + Helenę Mikołajczyk (40r.)

2. + Pawła Szczypkę od wnuków Moniki, Marceliny, Grzegorza i Michała

3. + Władysława Matulewicza od Jacka i Mateusza z rodzinami

17.00 – 1. + Marię Kajstura od szwagierki Małgorzaty

WTOREK 8.01.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. + Anielę Żur (1r.)

2. + Władysława Szubę od brata Janusza z rodziną

3. + Jana Pisarek od chrzestnej Jadwigi

17.00 – + Annę Herok (9r.)

ŚRODA 9.01.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Helenę i Alojzego Mikołajczyk, Rudolfa Pisarek

2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 60 rocz. urodzin Marii

17.00 czuwanie gołyskie 1. za czuwających

2. ++ Ewę i Kazimierza Fober

CZWARTEK 10.01.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. + Irenę Król od członków Róży Ireny Bromboszcz

2. ++ Józefa Muras, córkę Bożenę, zięcia i wnuków

11.00Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w Nowym Roku dla członków Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Chybia

16.30 – 1. + Józefa Polak

PIĄTEK 11.01.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. + Alicję Różycką

2. ++ Wilhelma, Marię, Józefa, Emilię Kozik

3. + Władysława Matulewicza od rodzin Marek, Szostok i Kawulok

17.00 – 1. ++ Marię i Antoniego Stokłosa, Józefa Stokłosa

SOBOTA 12.01.2019 dzień powszedni

6.45 – 1. + Irenę Zielińską od wnuczek Anny i Eweliny z rodziną

2. + Zdzisława Pieszkę od kolegów i koleżanek z pracy

3. + Stanisławę Mencnarowską od syna z rodziną

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Marii Śmieja

17.00 – 1. ++ Marię i Fryderyka Krzempek, syna Jana

NIEDZIELA 13.01.2019 Chrzest Pański

6.15 – ++ Kaliksta Wronę, syna Leszka, Wiktorię i Franciszka Wrona

7.30 – ++ Alojzego i Joannę Kocur, zmarłych z rodziny Pietrzyk

9.00 Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Dominiki w 18 rocz. urodzin

10.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Weroniki w rocz. urodzin i z okazji imienin

12.00chrzty

17.00 – + Danutę Gruszka (1r.)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »