localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 6 - 13.01.2019
Redaktor: Witold   
05.01.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie

6 - 13.01.2019

1. Obchodzimy dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Kolekta na potrzeby misji.

2. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30 na nieszpory kolędowe.

3. Wspólnota Zacheusz ma spotkanie ze Mszą św. w poniedziałek o godz. 19.00.

4. W środę 9 stycznia zapraszamy na pierwsze w Nowym Roku czuwanie ku czci Matki Boskiej Gołyskiej. Nie będzie wieczornej Mszy św. bo już o godz. 17.00 rozpoczniemy czuwanie.

Porządek czuwania:

17.00 - Nieszpory Maryjne

17.30 - Różaniec

18.00 - Adoracja przy żłobku ze śpiewem kolęd z udziałem chóru parafialnego i orkiestry

19.00 - Nabeżeństwo Maryjne i procesja.

19.30 - Msza św. z kazaniem

5. W czwartek 10 czerwca Zarząd Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chybiu zaprasza na Mszę św. o godz. 11.00 a następnie na spotkanie opłatkowe w restauracji ,,Smakosz”.

6. Zapraszamy w czwartek o godz. 16.30 na Mszę św. szkolną wszystkie dzieci a zwłaszcza dzieci z klas I, II i III.

7 W sobotę nauka przedchrzcielna o godz. 16.00 w salce katechetycznej.

8. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na seminarium duchowne.

9. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Strumieniu przedstawią jasełka o Narodzeniu Pańskim.

 Dyrekcja i pracownicy Szkoły Podstawowej im. Pawła Kojzara w Mnichu zapraszają na przedstawienie jasełkowe pt. "Gość Oczekiwany" na podstawie sztuki Zofii Kossak-Szczuckiej które odbędzie się 6 stycznia 2019 roku w sali OSP w Mnichu o godzinie 16.00

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »