localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 2 - 9.12.2018
Redaktor: Witold   
01.12.2018.

Ogłoszenia duszpasterskie

2 - 9.12.2018


1. W pierwszą Niedzielę Adwentu rozpoczynamy nowy okres liturgiczny, czas naszego przygotowania na radosne święta Bożego Narodzenia.

Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 16.30

2. W poniedziałek zapraszamy na pierwsze RORATY. Niech przychodzą na nie dzieci, młodzież i dorośli. Msze św. roratnie będą odprawiane w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 6.30, a w czwartek o godz. 16.30. W czwartek tego tygodnia przypada parafialna pielgrzymka do Pierśca, dlatego Msza św. roratnia będzie jak w dniach poprzednich o godz. 6.30. Zapraszamy już jutro na Roraty, a dzieci niech przyniosą piękne lampiony.

3. Do miesięcznej spowiedzi świętej zapraszamy wszystkie dzieci szkół podstawowych także w poniedziałek po południu od godz. 16.00.

4. W poniedziałek o godz. 19.00 w kościele kolejne spotkanie z cyklu „Moc sakramentów – kapłaństwo”. Spotkanie rozpocznie Msza św. a zakończy modlitwa uwielbienia.

5. We wtorek 4 grudnia obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Barbary, patronki górników. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 9.00 w intencji górników, oraz ich rodzin, a także za zmarłych górników.

6. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce katechetycznej.

7. Zapraszamy parafian do udziału w tradycyjnej pielgrzymce do Pierśćca ku uczczeniu św. Mikołaja, która odbędzie się w czwartek 6 grudnia.

W Pierścu będzie sprawowana Msza św. o godz. 17.00 w intencji pielgrzymów, oraz za zmarłego ks. kan Ludwika Lasotę w rocznicę śmierci.

8. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Po tej Mszy św. spotkania w grupach. Spowiedź dla tej młodzieży będzie już od godz. 16.00.

9. W sobotę 8 grudnia obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30, 9.00 i 17.00. Zapraszamy do udziału we Mszach świętych. Kolekta na cele charytatywne.
 
Ponieważ ta uroczystość jest świętem patronalnym Dzieci Maryi o godz. 9.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji Dzieci Maryi, podczas której członkowie wspólnoty otrzymają medaliki. Zapraszamy dzieci, rodziców i wszystkich dorosłych do udziału w taj Mszy św.

10. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.

11. Nauka przedchrzcielna będzie w sobotę o godz. 16.00 w domu katechetycznym.

12. W przyszłą niedzielę 9 grudnia zapraszamy na czuwanie ku czci Matki Boskiej Gołyskiej

Porządek czuwania

18.30 – Nieszpory Maryjne

19.00 – Różaniec

19.30 – Modlitwy do Miłosierdzia Bożego

20.00 – Nabożeństwo Maryjne i procesja

20.30 – Msza św. z kazaniem

13. Kolędę w naszej parafii rozpoczniemy w sobotę 15 grudnia. Prosimy życzliwych parafian o podwiezienie księdza na swoją kolędę.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »