localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 4 - 11.11.2018
Redaktor: Witold   
03.11.2018.

Ogłoszenia duszpasterskie

4 - 11.11.2018


1. Dzisiaj przypada 31 niedziela zwykła.

Kolekta na potrzeby diecezji i cathedraticum.

Zapraszamy na różaniec za zmarłych o godz. 16.30

2 Obchody liturgiczne tygodnia:

- w piątek przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest kościołem katedralnym Biskupa Rzymu i matką wszystkich kościołów świata.

- w sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża

3. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na różaniec za zmarłych o godz. 17.00, a następnie o godz. 17.30 będzie wieczorna Msza św.

4. We wtorek po wieczornej Mszy św. w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.

5. Na Mszę św szkolną w czwartek o godz. 16.30 zapraszamy szczególnie dzieci klas I, II, III i IV szkół podstawowych.

6. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania niech przyjdzie do spowiedzi w piątek od godz. 16.00, a następnie uczestniczy we Mszy św. o godz. 17.00.

7. W piątek 9 listopada zapraszamy na czuwanie ku czci Matki Boskiej Gołyskiej.

Porządek czuwania

18.00 – Powitanie, podanie intencji, Nieszpory Maryjne

18.30 – Modlitwy do Miłosierdzia Bożego

19.00 – Różaniec

19.30 – adoracja w ciszy

20.00 – Nabożeństwo Maryjne i procesja

20.30 – Msza św. z kazaniem

Na czuwaniu będzie odprawiona Msza św. za + Jadwigę Ziembla od Krystyny i Jana Herok z rodziną.

8. W niedzielę 11 listopada Polska obchodzi Narodowe Święto Niepodległości. Ponieważ wtedy będą uroczystości powiatowe i wojewódzkie, dlatego zapraszamy na uroczystą Mszę świętą w intencji Ojczyzny już w sobotę o godz. 10.00. W związku z tym, że to już 100 rocznica odzyskania niepodległości, tym chętniej chcemy wyśpiewać uroczyste Te Deum. Zapraszamy władze samorządowe i wszystkich parafian. Szczególnie serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe i naszych harcerzy.

9. Po tej Mszy św. zapraszamy na Koncert Finałowy parafialnej edycji Przeglądu Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Chybiu około godz. 11.00.

10. Nauka przedchrzcielna będzie w sobotę o godz. 16.00 w salce katechetycznej.

11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny Źródło, Apostolstwo Chorych, Nasza Arka, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »