Ogłoszenia duszpasterskie 4 - 11.11.2018
03.11.2018.

4 - 11.11.2018

1. Dzisiaj przypada 31 niedziela zwykła.

Kolekta na potrzeby diecezji i cathedraticum.

Zapraszamy na różaniec za zmarłych o godz. 16.30

2 Obchody liturgiczne tygodnia:

- w piątek przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest kościołem katedralnym Biskupa Rzymu i matką wszystkich kościołów świata.

- w sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża

3. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy na różaniec za zmarłych o godz. 17.00, a następnie o godz. 17.30 będzie wieczorna Msza św.

4. We wtorek po wieczornej Mszy św. w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.

5. Na Mszę św szkolną w czwartek o godz. 16.30 zapraszamy szczególnie dzieci klas I, II, III i IV szkół podstawowych.

6. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania niech przyjdzie do spowiedzi w piątek od godz. 16.00, a następnie uczestniczy we Mszy św. o godz. 17.00.

7. W piątek 9 listopada zapraszamy na czuwanie ku czci Matki Boskiej Gołyskiej.

Porządek czuwania

18.00 – Powitanie, podanie intencji, Nieszpory Maryjne

18.30 – Modlitwy do Miłosierdzia Bożego

19.00 – Różaniec

19.30 – adoracja w ciszy

20.00 – Nabożeństwo Maryjne i procesja

20.30 – Msza św. z kazaniem

Na czuwaniu będzie odprawiona Msza św. za + Jadwigę Ziembla od Krystyny i Jana Herok z rodziną.

8. W niedzielę 11 listopada Polska obchodzi Narodowe Święto Niepodległości. Ponieważ wtedy będą uroczystości powiatowe i wojewódzkie, dlatego zapraszamy na uroczystą Mszę świętą w intencji Ojczyzny już w sobotę o godz. 10.00. W związku z tym, że to już 100 rocznica odzyskania niepodległości, tym chętniej chcemy wyśpiewać uroczyste Te Deum. Zapraszamy władze samorządowe i wszystkich parafian. Szczególnie serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe i naszych harcerzy.

9. Po tej Mszy św. zapraszamy na Koncert Finałowy parafialnej edycji Przeglądu Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Chybiu około godz. 11.00.

10. Nauka przedchrzcielna będzie w sobotę o godz. 16.00 w salce katechetycznej.

11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny Źródło, Apostolstwo Chorych, Nasza Arka, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.