localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 4 - 11.11.2018
Redaktor: Witold   
03.11.2018.

Intencje Mszalne 4 - 11.11.2018

 

NIEDZIELA 4.11.2018 31 Niedziela Zwykła

6.15 – ++ Stanisławę, Jana, Fryderyka, Tadeusza, Helenę i Marcina Strządała i rodziców z obu stron

7.30 – + Edwarda Szczypkę (2r.)

9.00 – ++ Karola Gwiżdż, rodziców Marię i Józefa Gwiżdż

10.30 – ++ Karola Kobielę (17r.), rodziców, Emilię i Teofila Pisarek, Marię i Adolfa Stokłosa

12.00 – + Franciszka Kulak

17.00 – ++ Karola i Teresę Pietrzyk, syna Karola, rodziców z obu stron

PONIEDZIAŁEK 5.11.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Marię Szczypka (6r.), męża Emila

2. ++ Tomasza i Marię Uchyła, syna Hieronima

17.30 – 1. + Krystiana Poloczek

WTOREK 6.11.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. + Władysławę Głupczyk (4r.)

2. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla księdza Rafaela Gwizdonia w rocz. urodzin

17.30 – 1. ++ Łucję i Franciszka Brzóska, rodziców i teściów

ŚRODA 7.11.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny i Radia Maryja

2. ++ Agnieszkę, Władysława i Mirosława Głupczyk, Leszka Różmakowskiego

17.30 – 1. ++ Alojzego Wardas, Franciszka i Wiktorię Strządała

CZWARTEK 8.11.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. + Otylię Pisarek (8r.)

16.30 – 1. ++ Karola Przybyłę i rodziców

2. ++ Józefa i Marię Przemyk, Justynę i Franciszka Przemyk, Annę i Ludwika Kuboszek

PIĄTEK 9.11.2018 Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

6.45 – 1. ++ Stefanię Waleczek (15r.), męża Franciszka, córkę Krystynę, syna Karola, zięcia Stanisława

17.00 – 1. ++ Zofię Szweblik (5r.), męża Karola

18.00 – czuwanie gołyskie

1. za czuwających

2.  za + Jadwigę Ziembla od Krystyny i Jana Herok z rodziną.

SOBOTA 10.11.2018 św. Leona Wielkiego pap i dK

6.45 – 1. + Jana Kulak

10.00 – w intencji Ojczyzny w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Marii Pietrzyk

17.00 – 1. ++ Alojzego i Helenę Krzempek, Zofię Szczypka

2. ++ Annę, Agnieszkę, Jana Waleczek, synów Edwarda i Jana i dziadków

NIEDZIELA 11.11.2018 32 Niedziela Zwykła

6.15 – ++ Józefa i Stefanię Niemczyk, Annę Nowrotek

7.30 – ++ Emilię Krzempek, Jana i Helenę Krzempek

9.00 – za parafian

10.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Joanny i Wiesława Kulak w 30 rocz. ślubu

12.00 – chrzty

17.00 – ++ Bronisławę i Jana Smycze

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »