localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Intencje mszalne arrow Intencje Mszalne 28.10 - 4.11.2018
Intencje Mszalne 28.10 - 4.11.2018
Redaktor: Witold   
27.10.2018.


Intencje Mszalne 28.10 – 4.11.2018


NIEDZIELA 28.10.2018 30 Niedziela Zwykła

6.15Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bożeny w 50 rocz. urodzin

7.30 – + Marię Krzempek (3r.)

9.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 15 rocz. ślubu Małgorzaty i Ireneusza

10.30Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. ślubu Elżbiety i Jana

12.00roczki

14.00 – Msza św. w intencji małżeństw i rodzin

17.00 – + Józefa Kanafek (23r.) 

PONIEDZIAŁEK 29.10.2018 dzień powszedni

 6.45 – 1. ++ Genowefę Kuboszek (20r.), męża Adolfa, córkę Helenę, zięciów Tadeusza i Adolfa, wnuka Marcina, dziadków z obu stron

2. ++ Stanisławę i Stefana Malchar

17.30 – 1. ++ Marięi Antoniego Wyleżuch

WTOREK 30.10.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Jadwigę i Antoniego Zbijowskich, siostrę Marię

2. + Stanisława Król (5r.)

17.30 – 1. ++ Helenę i Emanuela Gołyszny

ŚRODA 31.10.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Henryka Szczypkę (5r.), Elżbietę i Franciszka Szczypka

2. ++ Joannę i Franciszka Łukosz, rodziców z obu stron

17.00 – 1. za zmarłych w październiku

CZWARTEK 1.11.2018 Uroczystość Wszystkich Świętych

6.15o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

7.30 – ++ Edwarda Gandzel, Anielę i Edwarda Gandzel, Franciszka i Stefanię Krzempek

9.00 – za parafian

10.30 – + Edwarda Polok

12.00 – ++ Annę i Franciszka Zygma, ++ z rodziny Zygma i Mikołajczyk

14.00 nabożeństwo za zmarłych i procesja na cmentarz

PIĄTEK 2.11.2018 Wszystkich Wiernych Zmarłych

6.30 – 1. do NSPJ w intencji czcicieli

9.00 – 1. za wszystkich wiernych zmarłych

16.30różaniec za zmarłych

17.001. za zmarłych zalecanych

SOBOTA 3.11.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. w int. wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi i o nawrócenie grzeszników

17.30 – 1. w intencji Koła Łowieckiego w Chybiu

2. ++ Emilię i Ludwika Pisarek, córkę Marię, zięciów Bolesława i Franciszka

NIEDZIELA 4.11.2018 31 Niedziela Zwykła

6.15 – ++ Stanisławę, Jana, Fryderyka, Tadeusza, Helenę i Marcina Strządała i rodziców z obu stron

7.30+ Edwarda Szczypkę (2r.)

9.00 – ++ Karola Gwiżdż, rodziców Marię i Józefa Gwiżdż

10.30 – ++ Karola Kobielę (17r.), rodziców, Emilię i Teofila Pisarek, Marię i Adolfa Stokłosa

12.00 – + Franciszka Kulak

17.00 – ++ Karola i Teresę Pietrzyk, syna Karola i rodziców z obu stron

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »