localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satélite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualno¶ci
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia ko¶cioła
Ko¶ciół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu ¦w.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Intencje mszalne arrow Intencje Mszalne 21 - 28.10.2018
Intencje Mszalne 21 - 28.10.2018
Redaktor: Witold   
20.10.2018.

Intencje Mszalne 21 - 28.10.2018

 

NIEDZIELA 21.10.2018 29 Niedziela Zwykła

6.15 – ++ Hildegardę i Emanuela Polok

7.30 – + Antoniego Polok (2r.)

9.00 – + Józefa Soboszek

10.30Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Heleny i Jana Szweblik w 50 rocz. ¶lubu

12.00 – Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anieli Kocur w 85 rocz. urodzin

17.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny w 80 rocz. urodzin

PONIEDZIAŁEK 22.10.2018 ¶w. Jana Pawła II

6.45 – 1. + Zbigniewa Przybyłę

2. ++ Władysława i Zofię Szczypka

17.30 – 1. + Karola Bujok (5r.)

WTOREK 23.10.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. + Franciszka Szklorz

2. ++ Władysława Strz±dałę (20r.), żonę Martę

17.30 – 1. ++ Anielę i Jana Wojtu¶, dziadków z obu stron, Władysława Wojtu¶, Genowefę i Kazimierza Sztojc

¦RODA 24.10.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. ¶lubu Danuty i Edwarda

2. ++ Michalinę Król (14r.), rodziców, te¶ciów i dziadków

17.30 – 1. + Wandę Klimek

CZWARTEK 25.10.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. + Annę Przybyła

16.30 – 1. ++ Marię i Jana Pocha, wnuczkę Monikę

2. ++ Erwina Turek, brata Bronisława

PIˇTEK 26.10.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. + Józefa Herok od rodziny Wojtan z Żor

17.30 – 1. ++ Bronisławę i Włodzimierza Zamarskich

2. + Jana Żerdkę (9r.)

SOBOTA 27.10.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Stefanię i Jana Kuboszek, syna Antoniego

14.00 – ¶lubna: Grycz – Paluch

17.30 – 1. ++ Julię i Edwarda Strz±dała, syna Kazimierza, Dariusza Turek

2. ++ Emilię i Karola Wojtek i dziadków

NIEDZIELA 28.10.2018 30 Niedziela Zwykła

6.15Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bożeny w 50 rocz. urodzin

7.30 – + Marię Krzempek (3r.)

9.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 15 rocz. ¶lubu Małgorzaty i Ireneusza

10.30Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. ¶lubu Elżbiety i Jana

12.00roczki

14.00 - Msza ¶w. w intencji małżeństw i rodzin 

17.00 – + Józefa Kanafek (23r.)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »