Strona parafii Chrystusa Króla w Chybiu - Podsumowanie konkursu różańcowego 2018 localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogĂŞnese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satĂŠlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Podsumowanie konkursu różańcowego 2018
Redaktor: Witold   
20.10.2018.

PODSUMOWANIE KONKURSU RÓŻAŃCOWEGO

 

Zakończył się konkurs różańcowy, którego motywem było 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.  W tym roku w konkursie wzięło udział 44 dzieci które wykonały 43 różańce (w 2014r – 55; 2015r. – 33; 2016r. – 32; 2017 - 43). Najmłodsi uczestnicy mieli 3 lata. Do wykonania różańców użyto różnych materiałów: orzechów, dzikiej róży, drewna, wstążeczek, papieru, żelków, nakrętek po napojach, modeliny, rurek z makaronu, śrubek (niektóre trudno określić). Dziękujemy rodzicom i pozostałym domownikom za pomoc najmłodszym przy tworzeniu różańców. To najlepszy przykład wiary, który mogliście dać swoim dzieciom. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych jeszcze            w tym roku i przyszłym. Dla wszystkich dzieci zostały przygotowane upominki do odebrania w domu katechetycznym po Mszach świętych.

 

Nagrody:

 

(przyznano 2 pierwsze nagrody)

I nagroda: Julia Suchan za duży różaniec w kolorach biało-czerwonych

I nagroda: Aleksandra Staniek za różaniec biało-czerwony z pięknymi różyczkami

 

(przyznano 2 drugie nagrody)

II nagroda: Jakub Suchan za różaniec biało-czerwony z małych gąbek zestawionych barwami narodowymi

II nagroda: Emilia Herok za różaniec z pięknymi małymi i różnokolorowymi wstążeczkami, również w barwach biało-czerwonych

 

(przyznano 2 trzecie nagrody)

III nagroda: Karolina Herok za różaniec z serduszek w kolorach biało-czerwonych

III nagroda: Maksymilian Siuciak za różaniec z muszelek i pięknym łącznikiem wykonanym z drewna

 

Wyróżnienia:

 

1.       Jakub, Maja, Miron Banach

2.       Klaudia Bąk

3.       Julita Janota

4.       Lena Łukosz

5.       Konstancja Pryga

6.       Laurencja Pryga

7.       Mikołaj Tański

8.       Franciszek Herok

9.       Dominika Hutnicka

10.    Julia Frącz

11.    Barbara Szczypka

12.    Zofia Loska

13.    Zofia Lukasek

14.    Franciszek Herok

15.    Paweł Pustelnik

 

Pomimo przyznanych nagród i wyróżnień, tak naprawdę wszystkie różańce są śliczne i zasługują na same nagrody i pochwały. Gratulujemy i zapraszamy za rok

 

Zapraszamy do galerii zdjęć...

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »