localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Intencje mszalne arrow Intencje Mszalne 30.09 - 7.10.2018
Intencje Mszalne 30.09 - 7.10.2018
Redaktor: Witold   
29.09.2018.
                       Intencje Mszalne 30.09 - 7.10.2018

NIEDZIELA 30.09.2018 26 Niedziela Zwykła

6.15 – Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. urodzin Adama

7.30Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Angeliki Pustelnik w 18 rocz. urodzin

9.00 – + Władysława Loranc 91r.)

10.30 – ++ Wandę Uchyła (12r.) i rodziców z obu stron

12.00 – + Karola Pustelnik

14.00 – Msza św. w intencji małżeństw i rodzin

17.00 – za zmarłych we wrześniu

PONIEDZIAŁEK 1.10.2018 św. Teresy od Dzieciątka Jezus dz. i dK

6.45 – 1. ++ Danutę Kidoń, rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo

2. ++ Annę i Jana Pietrzyk 

17.30 – 1. ++ Leszka Smyczek (2r.) i rodziców

WTOREK 2.10.2018 Świętych Aniołów Stróżów

6.45 – 1. ++ Krzysztofa Przemyk, rodziców Magdalenę i Alojzego, brata Bogdana

2. ++ Hildegardę i Adolfa Puzik, rodziców i rodzeństwo

17.30 – 1. w intencji Róży Haliny Janota

ŚRODA 3.10.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Stanisława Seroczyńskiego, córkę Małgorzatę, Emila i Otylię Lebioda, córkę Danutę

2. Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 70 rocz. urodzin Ireny

17.30 – 1. ++ Ignacego Kajsturę, rodziców Zofię i Emila Kajsturę

CZWARTEK 4.10.2018 św. Franciszka z Asyżu

6.45 – 1. o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

16.30 – 1. w intencji Róży Eugenii Pietrzyk

2. Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kazimierza w 50 rocz. urodzin

PIĄTEK 5.10.2018 św. Faustyny Kowalskiej

6.45 – 1. do NSPJ w intencji czcicieli

17.30 – 1. ++ Helenę Wróbel 97r.), męża Stanisława, zmarłych z rodziny Wróbel i Pustelnik

2. + Stanisława Przemyk (1r.)

19.00 – Msza św. młodzieżowa

SOBOTA 6.10.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. w int. wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi i o nawrócenie grzeszników

13.00 – ślubna: Niesyt - Szpyra

17.30 – 1. + Edwarda Strządałę

NIEDZIELA 7.10.2018 27 Niedziela Zwykła

6.15 – ++ Franciszka Gołyszny, rodziców i teściów

7.30 – w intencji Róży Doroty Pietrzyk

9.00 – w intencji Róży Ireny Bromboszcz

10.30 – Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 80 rocz. urodzin Anieli Wrona

12.00Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Elżbiety w 70 rocz. urodzin

17.00 – ++ Rudolfa i Annę Żur

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »