localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satélite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualno¶ci
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia ko¶cioła
Ko¶ciół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu ¦w.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Intencje mszalne arrow Intencje Mszalne 23 - 30.09.2018
Intencje Mszalne 23 - 30.09.2018
Redaktor: Witold   
22.09.2018.


Intencje Mszalne 23 – 30.09.2018


NIEDZIELA 23.09.2018 25 Niedziela Zwykła

6.15 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Pietrzyk

7.30 – ++ Albinę i Ludwika Janik, syna Stanisława

9.00 – ++ Mariannę i Antoniego Gabzdyl

10.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny i Wiktora w 35 rocz. ¶lubu

12.00roczki

17.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 90 rocz. urodzin Marii Waleczek

PONIEDZIAŁEK 24.09.2018 Rocznica Po¶więcenia Ko¶cioła Katedralnego

6.45 – 1. ++ Teresę i Leona Kajstura

2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 70 rocz. urodzin Franciszka Wronę

17.00 – 1. ++ Adama Papiernik, Józefa Mikołajczyk

WTOREK 25.09.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Krystiana Gabry¶, Helenę i Franciszka Gruszka

2. ++ Zofię i Ludwika Przemyk, rodziców i rodzeństwo

17.00 – 1. + ks. Proboszcza Franciszka Jarczyka

¦RODA 26.09.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 70 rocz. urodzin Janiny

2. ++ Stefanię i Franciszka Strz±dała, syna Romana, wnuka Marcina

17.00 – 1. ++ Wiktora Pisarek (8r.), żonę Zofię

CZWARTEK 27.09.2018 ¶w. Wincentego a Paulo kapł.

6.45 – 1. ++ Martę Ochodek (2r.) i Władysława Ochodek (21r.)

16.30 – 1. ++ Władysława Sosnę (26r.), żonę Leokadię

2. + Janinę Biernat

PIˇTEK 28.09.2018 ¶w. Wacława męcz.

6.45 – 1. ++ Pawła i Gertrudę ¦więczyk

17.00 – 1. + Władysława Dziędziel

2. ++ Jana i Annę Nikiel, Emanuela Nikiel

SOBOTA 29.09.2018 ¶więtych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

6.45 – 1. ks. Proboszcza Franciszka Porosza

16.00 – Adoracja Naj¶więtszego Sakramentu – Róża Anny Kocur

17.00 – 1. Joannę Krętusz, siostrę Beatę, Marię i Gertrudę Fajkis, rodziców i dziadków

2. Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Antoniny Zielińskiej w 70 rocz. urodzin

NIEDZIELA 30.09.2018 26 Niedziela Zwykła

6.15 – Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 rocz. urodzin Adama

7.30Przez wstawiennictwo NMP Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Angeliki Pustelnik w 18 rocz. urodzin

9.00 – + Władysława Loranc 91r.)

10.30 – ++ Wandę Uchyła (12r.) i rodziców z obu stron

12.00 – + Karola Pustelnik

17.00 – za zmarłych we wrze¶niu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »