Ogłoszenia duszpasterskie 1 - 8.07.2018
01.07.2018.

1 - 8.07.2018

1. Dzisiaj przypada 13 niedziela zwykła. Jezus Chrystus jest z nami pod osłoną znaków w swoim słowie i w Eucharystii.

2. Zapraszamy dzisiaj na nieszpory niedzielne o godz. 17.30

3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nowe okna do domu katechetycznego.

4. Witamy serdecznie Ojca Stanisława, który podobnie jak w latach ubiegłych zastąpi naszych  wikariuszy w czasie urlopu.

5. Od poniedziałku Msze święte wieczome w tygodniu i w niedzielę będą odprawiane o godz. 18.00.

Już dzisiaj wieczorna Msza św. będzie o godz. 18.00.

6. Liturgiczne obchody tygodnia:

- we wtorek przypada święto św. Tomasza Ap.

-  w piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledochowskiej

- w tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do sakramentów świętych pół godziny przed każdą Mszą św.

7. Odwiedziny chorych będą w pierwszą sobotę sierpnia.

8. Nauka przedchrzcielna będzie w sobotę o godz. 17.00. Prosimy zwrócić uwagę, że nauka jest godzinę później niż zwykle, bo Msza św. wieczorna będzie w lipcu o godz. 18.00

9. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna w poniedziałki i czwartki od godz. 8.00 do 10.00 i od 17.00 do 17.30.

10.Swietlica Socjoterapeutyczna przy Stowarzyszeniu SL Salos „Radość” w Chybiu mieszcząca się w naszych salkach katechetycznych, oraz jej filia w OSP Zarzecze zaprasza wszystkie dzieci i młodzież z terenu Gminy Chybie w okresie wakacyjnym na zajęcia sportowe, plastyczne, konkursy i wyjazdy do kina i na basen. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.

11. W sobotę i niedzielę 21 i 22 lipca odbędzie się pielgrzymka do Lichenia. Informacje i zapisy w sklepie u Pani Ilony Gabryś obok kościoła.

12. W dniu 7 lipca na parkingu obok kościoła odbędzie się akcja krwiodawstwa.