localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 1 - 8.07.2018
Redaktor: Witold   
01.07.2018.

Ogłoszenia duszpasterskie

1 - 8.07.2018

 

1. Dzisiaj przypada 13 niedziela zwykła. Jezus Chrystus jest z nami pod osłoną znaków w swoim słowie i w Eucharystii.

2. Zapraszamy dzisiaj na nieszpory niedzielne o godz. 17.30

3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nowe okna do domu katechetycznego.

4. Witamy serdecznie Ojca Stanisława, który podobnie jak w latach ubiegłych zastąpi naszych  wikariuszy w czasie urlopu.

5. Od poniedziałku Msze święte wieczome w tygodniu i w niedzielę będą odprawiane o godz. 18.00.  

Już dzisiaj wieczorna Msza św. będzie o godz. 18.00.

 6. Liturgiczne obchody tygodnia:

- we wtorek przypada święto św. Tomasza Ap.

-  w piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledochowskiej

- w tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do sakramentów świętych pół godziny przed każdą Mszą św.

7. Odwiedziny chorych będą w pierwszą sobotę sierpnia.

8. Nauka przedchrzcielna będzie w sobotę o godz. 17.00. Prosimy zwrócić uwagę, że nauka jest godzinę później niż zwykle, bo Msza św. wieczorna będzie w lipcu o godz. 18.00

9. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna w poniedziałki i czwartki od godz. 8.00 do 10.00 i od 17.00 do 17.30.

10.Swietlica Socjoterapeutyczna przy Stowarzyszeniu SL Salos „Radość” w Chybiu mieszcząca się w naszych salkach katechetycznych, oraz jej filia w OSP Zarzecze zaprasza wszystkie dzieci i młodzież z terenu Gminy Chybie w okresie wakacyjnym na zajęcia sportowe, plastyczne, konkursy i wyjazdy do kina i na basen. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00. 

11. W sobotę i niedzielę 21 i 22 lipca odbędzie się pielgrzymka do Lichenia. Informacje i zapisy w sklepie u Pani Ilony Gabryś obok kościoła.

12. W dniu 7 lipca na parkingu obok kościoła odbędzie się akcja krwiodawstwa.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »