localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 1 - 8.07.2018
Redaktor: Witold   
26.06.2018.

Intencje Mszalne 1 - 8.07.2018

 

NIEDZIELA                                 1.07.2018                     

Niedziela Zwykła

  6.15Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Ireny w 70 rocz. urodzin   

  7.30 – + Fryderyka Szczypka

  9.00 – ++ Józefa Brandys, rodziców Martę i Józefa i dziadków

10.30 – ++ Józefę i Piotra Leś 

12.00 – ++ Zuzannę Szczypka (29r.), męża Józefa (43r.) syna Adolfa, Helenę, Tadeusza i Marcina Strządała              

18.00 – ++ Emilię i Józefa Pisarek, syna Wilhelma      

PONIEDZIAŁEK                          2.07.2018    

dzień powszedni

  6.45 – 1. + Jana Gawlas

18.00 – 1. ++ Emilię i Józefa Fajkis, syna Rudolfa, Łucję Hajderek, Zofię i Ludwika Niemczyk, syna Karola i zięcia Albina   

WTOREK                                    3.07.2018       

św. Tomasza Ap.

  6.45 – 1. + Annę Michałka i zmarłych z rodziny

18.00 – 1. ++ Helenę Gojowy (8r.), siostrę Jolantę, ++ z rodziny Gojowy, Łacny, Marek i Kuboszek

ŚRODA                                       4.07.2018               

dzień powszedni

  6.45 – 1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 69 rocz. urodzin Haliny Wodeckiej   

18.00 – 1. ++ Stefanię Wizner (4r.), męża Antoniego, rodziców i rodzeństwo

CZWARTEK                                 5.07.2018       

dzień powszedni

  6.45 – 1. o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

18.00 – 1. ++ Alojzję i Wiktora Szypuła, Janinę i Rudolfa Kanik i dziadków z obu stron

PIĄTEK                                         6.07.2018                      

bł. Marii Teresy Ledochowskiej dz.

  6.45 – 1. do NSPJ w intencji czcicieli

18.00 – 1. ++ Emila Staroń (14r.), syna Edwarda (6r.), brata Józefa (5r.), Zuzannę Milerską (37r.)

SOBOTA                                       7.07.2018   

dzień powszedni                                                 

  6.45 – 1. w intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP i o nawrócenie grzeszników

17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Marii Śmieja  

18.00  – 1  + Stanisława Mika (26r.)

NIEDZIELA                                 8.07.2018                   

14 Niedziela Zwykła

  6.15 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 50 urodzin Tomasza     

  7.30 – ++ Antoniego Farugę (26r.), żonę Martę

  9.00 – + Romana Krzempek (1r.)

10.30 – ++ Franciszka i Emilię Biel, Irenę Zbijowską

12.00 chrzty

18.00 – ++ Mirosława Pisarek, rodziców i teściów

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »