localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 15 - 22.04.2018
Redaktor: Witold   
14.04.2018.

Ogłoszenia duszpasterskie

15 – 22.04.2018


1. W trzecią Niedzielę Wielkanocną Jezus Chrystus wzywa nas i gromadzi we wspólnocie modlitwy, wyjaśnia nam Pisma i łamie dla nas chleb. Otwórzmy się na działanie łaski Bożej, aby to przejście Pana pośród nas było źródłem przemiany naszego życia. W Kościele dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Niedziela Biblijna.

2. Dzisiaj kazania głosi znany już w naszej parafii ks. Anatol Kłak, który jest proboszczem katolickiej parafii w Sewastopolu na Krymie. Witamy w naszej parafii i chcemy materialnie wesprzeć księdza proboszcza, bo od kilku lat wspieramy tamtejszą wspólnotę katolicką.

3.  Zapraszamy na wielkanocne nieszpory o godz. 16.30

4. W poniedziałek o godz.19.00 w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie, na którą zaprasza wspólnota Zacheusz. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.

5. W czwartek na Mszę św. szkolną o godz. 16.30 zapraszamy młodzież gimnazjalną.

6. W sobotę o godz. 8.00 swoją pierwszą spowiedź będą miały dzieci, które przystąpią do I Komunii świętej.

7. Dzień skupienia dla narzeczonych dekanatu strumieńskiego, którzy pragną zawrzeć związek małżeński do końca października odbędzie się w przyszłą niedzielę 22 kwietnia o godz. 14.00 w kościele św. Marcina w Ochabach.

8. W dniu 1 lipca tego roku przypada 90 rocznica poświęcenia sztandaruTowarzystwa Polek w Chybiu. Sztandar ten jest w czasie uroczystości noszony przez parafianki w strojach regionalnych. Sztandar ten jest już bardzo zniszczony i nie został przyjęty do renowacji. Dlatego kobiety w naszej parafii postanowiły ufundować nowy sztandar na wzór tego z 1928 roku. Dobrowolne ofiary są zbierane za wpisem na listę przez inicjatorki kupna nowego sztandaru. Wpłat można dokonać także w sklepie u Pani Ilony Gabryś obok kościoła. Koszt nowego sztandaru to około 6 000 złotych. Można jeszcze wesprzeć finansowo tę inicjatywę, a uroczyste poświęcenie i wprowadzenie nowego sztandaru jest planowane w uroczystość Wniebowzięcia NMP 15 sierpnia na Mszy św. o godz. 9.00.

9. Przypominamy, że I Komunia Święta dzieci będzie w niedzielę 6 maja, a wczesna Komunia 13 maja. Rocznica Komunii będzie w niedzielę 27 maja. Wszystkie uroczystości będą na Mszy św. o godz. 10.30.

10. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Źródło, Cuda i Łaski Boże, Apostolstwo Chorych, a dla dzieci Jaś i Mały Gość Niedzielny, oraz gazetka parafialna Króluj nam Chryste.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »