localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satélite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualno¶ci
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia ko¶cioła
Ko¶ciół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu ¦w.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 15 - 22.04.2018
Redaktor: Witold   
14.04.2018.

Intencje Mszalne 15 – 22.04.2018

 

NIEDZIELA 15.04.2018

III Niedziela Wielkanocna

6.15        – + Wandę Dziendziel

7.30 – + Martę Kopiec (2r.)

9.00 – + Czesława Flis (4r.)

10.30 – ++ Stanisława Łebskiego, rodziców i rodzeństwo

12.00++ Marię i Emila Zielińskich, Martę i Władysława Kajstura

17.00 – + Franciszka Szusbier

PONIEDZIAŁEK 16.04.2018

dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Marię i Franciszka Kidoń, synów Emila i Franciszka, Joannę, Jadwigę i Teresę Kidoń

           2. ++ Józefa Malchar (15r.), rodziców i Te¶ciów

17.00 – 1. ++ Mieczysława Stokłosę, synów Mariusza i Ryszarda

WTOREK 17.04.2018

dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Stanisława Piechaczek, braci Bolesława i Jana

           2. ++ Andrzeja Lubeckiego (1r.), rodziców Józefa i Annę

17.00 – 1. + Henryka Kocur (25r.)

¦RODA 18.04.2018

dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Alojzego Kopiec, rodziców i rodzeństwo

           2. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 25 rocz. ¶lubu Bożeny i Marka i 30 rocz. ¶lubu Ewy i Andrzeja

17.00 – 1. ++ Teresę, Józefa, Franciszka, Antoniego, Emilię i Mariana Kocur, Herminę i Bolesława Wawrzyczek, Jana Zimnol

CZWARTEK 19.04.2018

dzień powszedni

6.45 –1. Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 85 rocz. urodzin Agnieszki Kanafek

16.30 – 1. ++ Zuzannę i Jana Kajstura

             2. ++ Annę i Józefa Parma, córkę Teresę, synów Emila i Józefa

PIˇTEK 20.04.2018

dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Franciszkę i Wilhelma Kromczyk, dziadków z obu stron, syow± Teresę,zięcia Bogdana

17.00     – 1. ++ Joannę i Józefa Pisarek, Józefa Stokłosa

         2. ++ Anielę i Franciszka Ryszka

SOBOTA 21.04.2018

dzień powszedni

6.45 – 1. + Stefana Pietrzyk (1r.)

13.00 – ¶lubna: Czesin – Czaniecka

16.30 – Adoracja Naj¶więtszego Sakramentu – Róża Haliny Janota

17.00 – 1. + Teresę Rauer (1r.)

NIEDZIELA 22.04.2018

IV Niedziela Wielkanocna

6.15 – ++ Herminę i Jana Krzempek

7.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej dla ks. Wojciecha z okazji imienin

9.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Czesława w 40 rocz. ¶lubu i 60 rocz. urodzin.

10.30 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 65 rocz. urodzin Krystyny

12.00   roczki

17.00 – Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i błogosławieństwo Boże w 18 rocz. urodzin Moniki

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »