localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Intencje Mszalne 11 - 18.03.2018
Redaktor: Witold   
10.03.2018.

 

Intencje Mszalne 11 – 18.03.2018

 

NIEDZIELA 11.03.2018 IV Niedziela Wielkiego Postu

6.15 – + Mieczysława Donocik

7.30 – ++ Anielę i Ludwika Pietrzyk, zmarłych z rodziny, synów Jana, Władysława i Alojzego

9.00 ++ Agnieszkę i Rudolfa Filapek i rodziców

10.30Przez wstawiennictwo MBG z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Heleny w 80 rocz. urodzin

12.00chrzty

17.00 – ++ Gertrudę i Teodora Szczypka

PONIEDZIAŁEK 12.03.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Anielę i Ludwika Pietrzyk, synów Alojzego, Jana i Władysława

           2. ++ Marię i Franciszka Krzempek, synową Alinę

17.00 – 1. ++ Józefa Wilczek, Elżbietę i Franciszka Kawa, Marię i Józefa Kocoń

WTOREK 13.03.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. + Marię Bilewicz (5r.)

           2. ++ Józefa i Jadwigę Staniek, córki Amalię i Annę, zięciów i syna Józefa

17.00 – 1. ++ Zofię i Józefa Żerdka, Andrzeja i Franciszka Waleczek

ŚRODA 14.03.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Stanisława Seroczyńskiego, córkę Małgorzatę, Emila i Otylię Lebioda, córkę Danutę

           2. + Wandę Staniek (7r.)

17.00 – 1. + Czesława Krzempek

CZWARTEK 15.03.2018 dzień powszedni

6.45 1. ++ Franciszka, Helenę, Alojzego Szczypka

16.30 – 1. + Józefa Stokłosę (2r.)

             2. + Karola Moczałę

PIĄTEK 16.03.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Marię i Józefa Strządała, córkę Wandę, zięcia Ludwika, Helenę i Tadeusza Macura

17.00 – 1. ++ Annę Krzempek, rodziców, braci, bratowe, Wiktorię i Józefa Kocur, zięciów Bronisława i Karola d. cz.

             2. ++ Stefanię i Augustyna Balcarek, syna Jana 

SOBOTA 17.03.2018 dzień powszedni

6.45 – 1. ++ Mariusza i Janusza Hnaupek

16.00Adoracja Najświętszego Sakramentu – Róża Heleny Sikora

17.00 – 1. ++ Emilię i Józefa Turek, Marię i Jana Sikora, córkę Jadwigę

             2. ++ Jana Stokłosę, Jana Trzebuniak i rodziców z obu stron

NIEDZIELA 18.03.2018 V Niedziela Wielkiego Postu

6.15 – + Ludwika Pietrzyk (6r.)

7.30 – ++ Emilię i Franciszka Puzoń

9.00 – + Józefa Janotę (im. i ur.)

10.30 – + Alojzję Kulak (rocz. ur.)

12.00 – ++ Krystynę i Stanisława Głombek

17.00 – ++ Józefa Kanafek, rodziców Annę i Antoniego

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »