best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 11 - 18.03.2018
Redaktor: Witold   
10.03.2018.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

11 - 18.03.2018

 

 

1. Dzisiaj przypada czwarta niedziela Wielkiego Postu, która w tradycji chrześcijańskiej nazwana jest niedzielą radości /Laetare/. Jako dzieci marnotrawne przychodzimy do domu Ojca pełni wiary w Jego dobroć i miłosierdzie.

    Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 16.00

2. W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele szóste spotkanie z cyklu „Szkoła Uzdrowienia Wewnętrznego” Zapraszamy na to spotkanie.

3. Zapraszamy wszystkie dzieci i uczniów gimnazjów na Drogę Krzyżową i Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 16.30. Na Mszy św. odbędzie się poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Drodze Krzyżowej odbędzie się spotkanie z rodzicami klas trzecich.

4. W piątek  Msza św. wieczorna będzie już o godz. 17.00, a następnie wyruszy Droga Krzyżowa ulicami Wyzwolenia, Targową, Kwiatową do krzyża przy ulicy Olchowej. Zapraszamy parafian do licznego udziału. Prosimy zabrać  latarkę, elementy odblaskowe i zorganizować sobie powrót do domu.

5. W przyszłą niedzielę członkowie Fundacji św. Antoniego z Ustronia przy drzwiach kościoła przeprowadzą zbiórkę na cele charytatywne dla ubogich. Fundacja dziennie wydaje około stu ciepłych posiłków, organizuje paczki świąteczne dla ubogich, w lecie prowadzi kolonie dla 30 dzieci z ubogich rodzin, organizuje pomoc dla Polaków w Borsukach na Białorusi.

6. W dniu 23 marca po raz kolejny wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Uczestnicy przejdą nocną kilkudziesięciokilometrową trasę wyruszając spod kościoła św. Katarzyny w Czechowicach – Dziedzicach. Szczegóły na plakacie w gablotce, oraz w internecie www.edk.org.pl.

7. Dzisiaj po Mszach św. Panie z Parafialnego Zespołu Charytatywnego sprzedają tzw. paschaliki czyli świeczki na liturgię światła i wody przy ceremoniach Wielkiej  Soboty. Ofiara wynosi 5 zł. na cele charytatywne.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »