best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu 2017/18 część III
Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu 2017/18 część III
Redaktor: Witold   
02.01.2018.

Uwaga: kolęda ul. Okrężna 31 /Krzempek/, 21, 25, 19, 23 /Francuz/, ul. Targowa 49, 40, 38, 45, 43, 35, ul. Sportowa 22, 22a, 20a, 20, 19 /Janik/

została przeniesiona na piątek 26 stycznia godz. 14.00

 

14.01.2018 – niedziela
1/ godz. 13.30 – Frelichów – ul. Polna 13, 11, 9, 8, 15, 17, ul. Teligi 24, 22, 22a ul. Orzeszkowej 34, 47, 45, 41, 37, ul. Teligi 15, 13a, 18, 13, 16, 11, 12, 6f
2/ godz. 13.30 –
 Chybie – ul. Jagodowa 13, 15a, 17, 19a, 17a, 23, 21, 28, 14, 16, 11, 12h, 9, 12, 10, 3, 6, 4a /Zimnol/
15.01.2018 – poniedziałek
1/ godz. 13.00 – Mnich – ul. Piechy 18 /Macura/, 16, ul. Kolonia 52, 51, ul. Piechy 15, 12, 9, 8, 7, 5, 6, 1 ul. Bielska 109, 99, 103, 101 /Małysz/ 
2/ godz. 16.00 –
 Chybie – ul. Wyzwolenia 83 /Janota/, 102, 100, 81, 98, 96, 94, 94a, 79, ul. Chrobrego 23 /Pudełko/, 19, 17, 15 /Bojda/, 13 /Uchyła/
3/
 godz. 13.00  Frelichów  ul. Olchowa 4, 8, 5, ul. Zawala 1, 1a, 2, ul. Podwale 1 ul. Podgroble 5, 4, 6, 8, 12, 3, 1, 14, /Kuboszek/ 
16.01.2018 – wtorek
1/ godz. 13.00 – Chybie – ul. Podleśna 5 /Zieliński/, 31, 7, 29, 27, 13, 19, 21, 23, 25, 19, 15, 17
2/ godz. 13.00 –
 Frelichów – ul. Fredry 18 /Sosna/, 16, 1, ul. Teligi 9, 6e, 6d, 5, 6b, 3, 6a, 6, 4, 8, 10 /Biernat/
3/ godz. 9.00 –
 Chybie – ul. Bielska 100 /Krzyszpień/, 102, 104, 108, 110, 114, 116, 122, 120, 118, 118a, 124, 126, 132, 128, 130, 146, 134, 136, 140, 138, 146, 148 /Janik/ 
17.01.2018 – środa
1/ godz. 15.30  Mnich – ul. Bielska 17/ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26 /blok/
2/ godz. 13.00 –
 Chybie – ul. Spokojna 1 /Gołyszny/, 2, 4, 6, 3, 5, 9, 11, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 /Nikiel/
3/ godz. 13.00 –
 Chybie – ul. Akacjowa 40 /Szpyra/, 51, 53, 42, 44, 57, 59, 61, 48, 63, 65, 67, 69, 50, 71, 73, 52, 75, 77 /Stokłosa/ 
18.01.2018 – czwartek
1/ godz. 14.30 – Chybie – ul. Słowackiego 1, 5, 23,
21, 19, 7, 9, 17, 15, 11, 35, 35a, 31, 33, ul. Cieszyńska
1 /Puczok/
2/ godz. 13.00 –
 Zarzecze  ul. Sienkiewicza 16, 19, 14, 12, 17, 15, 10, 8, 13, 11, 6, 4, 9, 7, 2, 5, 3, ul. Reymonta 2 ul. Sienkiewicza 1 /Kajsztura/
3/ godz. 17.00 –
 Mnich – ul. Wojska Polskiego 80 /Śliwka/, 78, 74, 63a, 72, 70, 61, 64, 62, 66, 66a /Pudełko/ 
19.01.2018 – piątek
1/ godz. 9.00 – Mnich – ul. Wojska Polskiego 7 /Pisarek/, 9, ul. Rolna 8, 10, 11 ul. Wojska Polskiego 49, ul. Rolna 9, 6, 4, 2, 9a, 7, 9b, 5, 3, 1 ul. Ogrodnicza 12, 8, 6, 4, 2, 2a / Pinkosz /
2/
 godz. 14.00 – Chybie – ul. Dębowa 34 /Stołtny/36, 21, 31, 33, 35, 50, 54, 39, 46, 44, 40, 42, 48, 48a /Stokłosa/
3/ godz. 14.30 –
 Chybie – ul. Chopina 17 /Gabryś/, 14, 15, 12, 13, 10, 10a, 11, 8, 9, 7, 6, 5, 4, 2, 1 /Caban/
20.01.2018 – sobota
1/ godz. 9.00 – Mnich – ul. Topolowa 40 /Ochodek/, 36, 34, 32, 29, 30, 25, 28, 28a, 28b, 26, 23, 24, 21, 22, 20, 19, 18, 16, 17, 17a, 17b, 14, 15, 13, 12, 10, 9, 11, 9c, 9a, 8, 6, 7, 5, 4, 2, 2b, 2c, 3, 2a /Żydek/
2/ godz. 9.00 –
 Mnich – ul. Jastrzębia 1 /Król/, 2, 4, 6a, 8, 5, 10, 7, 14, 11, 13, 16, 15, 20, 17, 22, 24, 19, 21, 26, 28, 23, 25, 32, 29 ul. Krucza 16, 14, 15, 13, 12, 7, 5, 10a, 10, 8, 6, 6a, 4, 4a, 2a, 2/1 /Hajderek/
3/
 godz. 9.00 – Chybie – ul. Bielska 38 /Fortuna/, 40/1, 40/3, 40/2, 40/4, 40/6, 40/5, 40/7, 40/9, 40/8, 40/10, 40/12, 40/11, 40/12, 40/18, 40/15, 40/17, 40 /EMI/, 42, 44, 46, 50/5, 50/1, 50/3, 50/2, 50/4, 33b, 52, 58, 64, 45, 68, 72, 70 /Kowol/ 
21.01.2018 – niedziela
1/ godz. 13.30  Mnich – bloki ul. Bielska 23/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 23a/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
2/
 godz. 13.30 – Chybie – bloki ul. Cieszyńska 8/1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 10/2, 3, 7, 5,10
22.01.2018 – poniedziałek
1/ godz. 9.00 – Chybie – ul. Bieniowiecka 34 /Misiek/, 32, 23, 21, 30, 28, 26, 24, 22, 20, 16, 14, 14a, 19, 12, 10, 10a, 8c, 8d, 11, 7, 2, 4, 6a, 6, 3, 1b, ul. Bielska 24 /Badura/, 32, 36, 26, 28, 30, 36, 34 
Gołyszny/
2/ godz. 13.00 –
 Frelichów – ul. Olchowa 1/Gruszka/, ul. Kwiatowa 40 /Bortlik/, 38, 36, 34, 32, 30, 28, 26, 24, 22, 20, 16, 14, 12, 9 /Plata/
3/ godz. 16.00 –
 Mnich – ul. Świerczewskiego 7, 5, 3, 1 ul. Gwardii Ludowej 21, 21a, 21b, 19 /Pisarek/
23.01.2018 – wtorek
1/ godz. 13.00 – Chybie – ul. Bielska 8, 8a, 8g, 8c, 8d, 8b, 10b, 10, 16 , 14, 12 ul. Partyzantów 11, 9, 9a, 7, 5, 2, 1 /Tyloch/
2/ godz. 9.00 –
 Chybie – ul. Szkolna 17 /Dzida/, 15 ul. Boczna 3, 3a, 1, 2, ul. Wyzwolenia 120 / Przemyk/, 122, 116, 118, 114 ul. Szkolna 1, 3, 2, 5, 4, 6, 7, 6a, 14, 16, 24, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6 
3/
 godz. 9.00 – Chybie – ul. Leśna 28 /Wawrzeczko/, 26, 30, 30a, 32, 47, 45, 43, 37, 41, ul. Wyzwolenia 130, ul. Nowy Staw 3, 5, 7, 9, 11, ul. Boczna 7, 11, 15 /Przywara/, ul. Wiosenna 10 /Smaga/, 12 /Krzempek/, 13 /Mańkiewicz/ 
24.01.2018 – środa
1/ godz. 9.00 – Mnich – ul. Skowronkowa 4 /Gandzel/, 7, 7a, 3, 5, 1, 6, 9, 8, 11, 10, 13, 15, 17, 14, 19, 16, ul. Strusia 11, 9, ul. Mewia 7, ul. Strusia 6, ul. Mewia 6, 9, 11, ul. Strusia 5, 4, 3, ul. Mewia 5, 3, 2, 4 /Kopiec/
2/ godz. 13.00 –
 Mnich – ul. Kolejowa 2 Biernat/,
1 /Sikora/, ul. Cieszyńska 12b /Pilch/. ul. Moniuszki 8, 6, 7, 5, 3, 2, ul. Cieszyńska 12, 14 ul. Moniuszki 1, ul. Cieszyńska 14, 18, 20, 22 /Pieszka/
3/ godz. 15.30 –
 Chybie – ul. Bielska 22 /Mrzyk/, 20, 3a, 5, 7, 9, 14, 11, 3 ul. Zielona 5, 1 /Strządała/ 
25.01.2018 – czwartek
1/ godz. 14.30 – Zarzecze – ul. Graniczna 27 /Grenda/, 25, 21, 8, 6, 19, 17, 4, 15, 11, 3, 5, 7, 9, 1
2/
 godz. 13.00  Chybie – ul. Objazdowa 27 /Szczypka/, 29, 31, 33, 14, 16, 18, 35, 22, 24, 39, ul. Jagodowa 1 /Wizner/, ul. Objazdowa 40 /Pieknik/
26.01.2018 – piątek
1/ godz. 14.30 – Chybie – ul. Dworcowa 58 /Stokłosa/, 56, 54, 52, 50, 46, 42, 40, 31, 29, 36, 34, 32, 27, 30, 28, 26, 25, 21 /Chmura/
2/
 godz. 9.00 – Chybie – ul. Kwiatowa 7 /Urbanek/, 5, 8, 6, 3, 2, ul. Chrobrego 9, 18, 22, 20, ul. Kazimierza Wielkiego 17, ul. Chrobrego 7f, 5c, 7, 12, 5d, 5, 10, 3b, 8a, 8, 6, 1b, 1f, 1d, 1g, 1, 2 ul. Wyzwolenia 55 /Rojek/                                                                                                                                                                       3/ godz. 14.00 – Chybie  ul. Okrężna 31 /Krzempek/, 21, 25, 19, 23 /Francuz/, ul. Targowa 49, 40, 38, 45, 43, 35, ul. Sportowa 22, 22a, 20a, 20, 19 /Janik/
27.01.2018 – sobota
1/ godz. 9.00 – Chybie – ul. Mickiewicza 2
/Szkrobol/, 4a, 4, 24, 6, 22, 8, 20, 14, 16,12, 18, 20,
26, 28, 30, 32, 36, 38, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 1,
50, 54, 56, 3, 58, 6a, 60, 62, 64, 66, 68 /Zahraj/
2/ godz. 9.00 –
 Mnich – ul. Reja 16 /Sierny/,14, 10, 12a, 12, 1, 6, 1d, 2, 2a, 1d, 1c /Bestwina/ ul. Kręta 15, 13, 27, 3, 25, 23, 21, 7, 4, ul. Bielska 115, 113, 111, 117, ul. Dolna 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, ul. Bielska 123, 125, 127, 129, 143, 149 /Bronowski/
28.01.2018 – niedziela
1/ godz. 13.30 –
 Chybie – ul. Bielska 150 /Hanzel/,
152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 174, ul. Kościuszki
1, 3, 7, ul. Bielska 176, 178, 180, 182, 186,
 184, 188,
190, 192, 194, ul. Okrężna 2
 /Dziendziel/
29.01.2018 – poniedziałek
1/ godz. 9.00 – Chybie – ul. Kopernika 30 /Janik/, 28, 20, ul. Kolejowa 38, 34, 30, 49, 28, 26, 47, 24, 45, 22, 43, 20, 41, 18, 41, 16, 35, 14, 10, 27, ul. Pogodna 1, 5, 4, ul. Kolejowa 31, 6, 23, 25, 15, 4, 21, 19, 17, 15, 13, 3 /Herda/
2/ godz. 9.00 –
 Mnich – ul. Wojska Polskiego 60 /Berek/, 57, 55, 58, 56, 54, 52, 51,50, 48, 45, 46, 41, 43, 44, 39, 37, 37a, 35, 31, 29, 23, 19, 15, 13 /Chrapek/

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »